Přejít na obsah

Smartlink / Android Auto / Apple Carplay


VojtěchPraha

Doporučené příspěvky

Mattik: skúšal som iphone 5. Keď sa pripojí, tak v zariadeniach je na výber apple (tuším), ale k nejakému sparovaniu nedôjde. Neviem, či treba niečo na iphone inštalovať, ale to už som neskúšal. Lokalizácia bola GB. V nastaveni bolera pod položkou smartlink je na výber však len ako preferované pripojenie Android auto, alebo mirrorlink, hoci ikonky na pozadí prostredia ukazujú všetky tri vrátane apple carplay

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam LG G2 Android 5.0.1 stahnul jsem si apkmirror.com posledni verzi android auto a nic. Nepripoji se to. Co je treba jeste udelat ? Muzeto byt tim ze muj foun nepodporuje mirrorlink tak se ani nepripoji pres android auto ? V radiu jsem navolil polozku preferovat android auto a nic. :( porad to lise nelze se pripojit zkontrolujte nastaveni telefonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska zkoušen Smartlink. Telefon Samsung S5, android 5.0, MirrorLink 1.1. Někdy se telefon spojil hned někdy na druhý pokus, ale fungovalo to. Bohužel nabídky spustitelných aplikací omezena. Od škodovky jen MFA Pro a ŠKODA Drive. Ještě jsem stáhnul zkušební verzi Sygicu a ten běhal taky. 

post-92974-0-64652200-1435520647_thumb.j

Editováno: , autor: DenisMms
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neplezt si ML a SL! ML se delalo automaticky s bolerem! SL je az za priplatek od 22KT (tedy MR2016). Jinak auto je v servise. Dneska odpoledne bych si snad pro nej mel jit. Jsem zvedav jak to dopadne. Pripravoval mne i na moznost vymeny celeho infoteinmentu

Editováno: , autor: deathskull
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@deathskull:

 

ono si to pletie aj samotna skodovka, lebo napriklad v SR konfiguratore to maju oznacene ako MirrorLink za doplatok 160e a na obrazku je napisane "SmartLink":) Mne jednoducho predajca povedal ze u rocneho vozidla to nie je mozne domontovat.

 

MirrorLink ma nezaujima, ja potrebujem Carplay..

 

PS: V CR cenniku je to ok.

Editováno: , autor: rembaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež neviem,co tam mám. V cenniku to nie je a nebolo. Príplatok teda možný nebol. Na monitore svieti smartlink, v menu ikonky mirrorlink, Android auto, apple carplay a v setupe bolera je preferované pripojenie s možnosťami mirrorlink/android auto. Keďže mirrorlink podporujú až 4 telefóny momentálne a aj to v cenovej hladine, v ktorej tieto spotrebné šroty už dávno nakupujem, tak im pekne ďakujem. Ale ako marketing to vyzerá dobre. Len by to mohlo byť viac simply, alebo aspon clever.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SmartLink je ficura typu jak z lidi zbytecne vydolovat prachy. Mam to v aute taky jen pro paradu a spis tak jako do budoucna, snad to postupem casu pomoci aktualizaci zacne fungovat a snad se postupem casu dostanu

k tefonu ktery s tim bude umet komunikovat.  Skoda ze to neumi MiraCast tj opravdu ciste zrcadleni obrazovky telefonu jako to umi moje Televize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...