Přejít na obsah

Smartlink / Android Auto / Apple Carplay


VojtěchPraha

Doporučené příspěvky

Ahoj, děkuji za odpověď. Asi bych měl opravdu změnit prodejce, jelikož můj prodejce je autorizovaný dealer. Dnes jsem dostal odpověď, že aktivace funkce SmartLink není zatím ze strany Škodovky podporována. Následně jsem dostal oficiální mail, který mě moc pobavil:

Dobrý den,

vozy ŠKODA jsou vybaveny pokročilou technologií a je zcela normální, že veškeré ovládání vozu nelze pochopit ihned. Pokud tedy chcete s něčím pomoci, nebo chcete dovysvětlit některé vlastnosti vozu, stavte se u nás a my Vám rádi poradíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A koupil jsi bolero s priplatkem za smartlink? Pokud jo, mel by si to mit funkcni. Pokud ne, zrejme to davaji do bolera vsem s tim ze ti tu funkci pripadne odblokuji za priplatek. Skoda ruzne prodava SW balicky k dokodovani urcitych funkci. To ze nevi servis je normalni :) obrat se na zakaznickou podporu skody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte tak som sa konečne dočkal aj svojej Fabie  :) je to výbava Style samozrejme modelový rok 2016 a služba smartlink je tam zahrnutá :) Takže potvrdzujem že aj v Slovenských fabiách je služba Smartlink a CarPlays mojim iPhone 5 funguje bez problémov :)

Editováno: , autor: Mattik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte tak som sa konečne dočkal aj svojej Fabie :) je to výbava Style samozrejme modelový rok 2016 a služba smartlink je tam zahrnutá :) Takže potvrdzujem že aj v Slovenských fabiách je služba Smartlink a CarPlays mojim iPhone 5 funguje bez problémov :)

Noooo :-) super... Máš 5 nebo 5s?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte tak som sa konečne dočkal aj svojej Fabie  :) je to výbava Style samozrejme modelový rok 2016 a služba smartlink je tam zahrnutá :) Takže potvrdzujem že aj v Slovenských fabiách je služba Smartlink a CarPlays mojim iPhone 5 funguje bez problémov :)

mozes prosim vyskusat aj nejake android telefony ak sa da nejake vlakove lode? mam xperiu Z2, Z3 a Z3 compact a tiez budem mat MR2016 Style.u dealera su same swingy tak nemam kde vyskusat. dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužiaľ žiadny android telefón nemám k dispozícií. Ale ako bolo riešené už aj v toimto vlákne. Mali by ísť tie čo majä operačný systém android 5 a vyšší, s nainštlaovanou aplikáciou android auto. Mirror Link funguje s telefónmy, ktoré sú podporované na ich oficiálnom webe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak má původní úvaha o android auto byla mylná! Myslel jsem si, že vše obhospodařuje telefon a displej rádia funguje jen pro zobrazení informací, ale není tomu tak, protože dnes se mohl konečně testnou navigování po delší dobu a podklad app reagoval na spínání světel, například při vjezdu do tunelu, stmavnul když se rozsvítili hlavní světla. S toho my vyplývá že android auto bude mnohem víc než JEN aplikace... Ví někdo více?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem zadnej odbornik, ale tva puvodni predstava pasuje na Mirrorlink.

Android Auto je komplexni a mnohem propracovanejsi software, stejně jako CarPlay.

A to se domnivam je i důvod, proc nelze updatovat Bolero v autech MP15.

Odpovi ti tu ale urcite i vetsi znalci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, mám dotaz. Potřebuji v autě používat navigaci a skládám výbavu ... takže mám dvě možnosti buďto zvolit za navigaci amundsen nebo smartlink. Jde mi o to že do výbavy style stojí amundsen 18300 kč. Ale kdybych vzal paket multimedia plus kterej je za 20 000 tak je v tom taky rádio bolero + smartlink a dalších několik věci včetně vyhřejvanejch sedaček, sunset atd ... Pokud bych věděl že navigace funguje přes smartlink bez problémů asi bych spíš bral ten paket multimedia... Je tady někdo kdo používá navigaci přes smartlink a mohl by napsat zkušenosti ? Telefon mám sony xperia z1 compact.

Editováno: , autor: kkaktus_Baxton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj osobni nazor je, ze pokud skutecne potrebujes navigaci a budes ji vyuzivat "na denní" bazi, zvolil bych Amundsen.

Mirrorlink obecne prilis nefunguje a Andriod Auto zatim neni oficialne spustene (i kdyz se to da obejit), status Car Play ted presne neznam.

Naproti tomu Amundsen je plne integrovana navigace se vsemi vyhodami z toho plynoucimi.

Cena sice neni uplne lidova, jde tedy predevsim o miru potreby navigace a cetnosti jejiho vyuzivani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miru potreby splni tedy podle mne i externi navigace. Mam ji vlevo u sloupku, kabel schovany. Live time a za 5tis. Pokud clovek zrovna nema clovek prachy na vyhazovani tak mi prijde Amiundsen dost zbytecny.

Na smart link bych priliz nespolehal, vysledkem muze byt velke zklamani, z nefunkcnosti atp. Ale pokud na to clovek ma, tak se samozrejme meze nekladou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je vlastně pravda, externí navigace se dá pořídit určitě levněji a výsledek je stejnej. Akorát to pak sebou nosit aby to někdo neukrad. Nebo mít v autě jen ten držák a do toho cvaknout mobil. Zase nějak úplně často navigaci nepotřebuji. 

 

upraveno : Na tom mobilu to bude chtít akorát najít nějakou dobrou navigaci která je offline a dobře funkční, to mě právě nejvíc rozčiluje když to pořádně nefunguje nebo mám telefon třeba po "hrad reset" a navigace tam není atd ... ale asi budu spíš šetřit a pořídím kdyžtak tu externí ... 

Editováno: , autor: kkaktus_Baxton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...