Přejít na obsah

Ambientní osvětlení interiéru


PegasHK

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Ahoj kluci,

 

mám lehký problém s LED lištou v interiéru. Když v infotainmentu nastavím různé barvy, tak se mi LED lišta mění. Ovšem, když nastavím vypnuto, tak lišta stále svítí. Totéž platí pro nastavení intenzity svícení, nepřijde mi, že bych s intenzitou nějak hýbal opticky.

 

Tak se chci zeptat, zda tam není, nějaký fígl ( uspání jednotky apod. )

 

 

Díky předem za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Myslim si, ze by to nemusel byt problem. Aktualni barvy jsou michany ze standardniho RGB modelu, takze hardware na to je pripraveny, je to akorat o uprave softwaru. Jenom by me zajimalo, jak chteji resit tu bilou, protoze cista bila nelze z technologie RGB namichat, coz jsme overili i pri kodovani - leda ze by tam davali dodatecnou diodu specialne pro bilou barvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj, dalo by se ambientní osvětlení dodělat a dokódovat. Moc by se mi to líbilo. :-) 
Kolik by to vyšlo?

Zatím se pokouším o neorigo. Vypadá to moc pěkně, ale nedá se to regulovat,a origo by bylo origo.

Díky za info

20161009_164235.jpg

20161009_164029.jpg

Editováno: , autor: Radek73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

řešil jsem to s autorizovaným servisem, i jsem to řešil přímo s info-linkou škodovky a všichni mi řekli že můj superb III (07/2015), který má 3 barvy, má smůlu a sw upgrade na 10 barev nebude možný.. nechápu je... je někdo kdo to umí dokodovat neorigo, když pašáci ze škody asi nechcou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popis: chapu, ze mit moznost vybirat si z 10 barev je lakava, ale osobne si myslim, ze v praxi to stejne tak casto menit nebudes. Ja původne pouzival modrou. Pak jsem si misto bilo/zlute nechal nakodovat cervenou a u te asi nejaky cas vydrzim.

*

Davídek: obavam se, ze led listy jsou soucasti palubky a dodatecne je tam instalovat bezne nepujde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupit se to dá. Akorát to řeším. Předek  (krátká vlevo+dlouhá v pravo) cca 3500,- použité. 

Přední dveře 1600,- ks nové. 

Zadek zatím nemám. 

LED řeším neorigo.  Mám ale 16 barev. :-)

Od originálu k nerozeznání. 

Na palubce jsou lišty nacvaknuté, na dveřích jsou natavené. Tam je to větší vopruz.

Zítra se pokusím o nějaké foto.

Editováno: , autor: Radek73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 12. 2016 at 10:45, Martin Bednář napsal:

Popis: chapu, ze mit moznost vybirat si z 10 barev je lakava, ale osobne si myslim, ze v praxi to stejne tak casto menit nebudes. Ja původne pouzival modrou. Pak jsem si misto bilo/zlute nechal nakodovat cervenou a u te asi nejaky cas vydrzim.

*

Davídek: obavam se, ze led listy jsou soucasti palubky a dodatecne je tam instalovat bezne nepujde.

Kde jsi nechal nakodovat? díky za info... spíš jde o větší možnost výběru, než že bych to měnil každých 14 dní, to máš pravdu... :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

davidek.c: Přední lištu jsem pořídil tady: http://www.mihocar.cz/exec/search.aspx?exps=superb+iii+dekor&SearchType=Fulltext. Nákup proběhl bez problémů. Ve Škodovce za to chtějí hrozný randál. 7500,- ta delší , a 1200,- ta krátká vlevo u volantu.

 

Ještě by to šlo koupit asi tady: http://bazar.automedik.cz/AMD9592391556/skoda/superb  ,  ale nemám vyzkoušeno.

 

Dveřní lišty se vyplatí koupit přímo ve Škodovce, protože jsou na tapecírunk natavené a samostatně ti je nikdo neprodá.Kupoval jsem za 1500,- Kč dveře. 

 

 

20161229_160145.jpg

20161229_160017.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...