Přejít na obsah

Ambientní osvětlení interiéru


PegasHK

Doporučené příspěvky

Mám větrané sedačky a navi Amundsen, takže bych řekl, že stávající BCM bude OK. Lišty už mám taky a kódování je mi jasné. Spíš mě zajímá, jak připojím lišty k BCM? Je k tomu potřeba jěště nějaká kabeláž, nebo je tam už od výroby nějaká připrava k zapojení?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepřipravená... 3 dráty... 12v, zem a Lin... Jestli máš ventilaci, tak by si měl mít bcm s podporou ambient... Zjistíš to na BCM PIN 29 C ...

Odesláno z mého SM-N960F pomocí Tapatalk
 

Editováno: , autor: p2p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Super práce :kol-47: hned se Ti bude se Supem cestovat lépe. Fakt paráda. Dá se zjistit bez demontáže z vozu zda je BCMko osazeno pinem 29 C ? Popřípadě pokud BCMko odpojím od napájení abych se podíval, riskuji, že budu muset něco diagnostikou nastavovat? Pokud bys měl foto svého BCMka budu za něj rád. Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahojte, nemá niekto el. schému na zapojenie ambientného osvetlenia? Idem dorábať parkovaciu kameru a som sa rozhodol že keď už  budem rozoberať  že by som nahodil aj ambient lišty aspoň predok zatiaľ (palubovka) a neskôr dodatočne aj dvere. 

 

Nikde neviem nájsť schému zapojenia 

 

Prosím radu čo k tomu treba všetko. (ambient) 

 

Nemám problém zaplatiť niekomu čo sa mi povenuje a poradí :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schemata zapojeni jsou v sekci

Napajeni je roztazene z pojistky SC8. Ovladani z BCM pres LIN na pin T73c/29.

Do palubovky primo z hlavniho svazku, do dveri pres 27 pinovy konektor (16 - plus, 1 - LIN).

Nelze predpokladat, ze bude tato kabelaz pripravena. Lze pouze vyuzit minus v existujicich svazcich dveri pin 15 (vpredu) a 19 (vzadu).

 

Note: pokud vim, tak pasky do dveri se samostatne nedodavaji. Jsou jen soucasti calouneni dveri.

Editováno: , autor: OnMiT312
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
V 25. 1. 2020 na 0:20, p2p napsal:

Dneska dodelan a nakodovan Ambient light na mem supu... 

2020-01-24 14.52.17.jpg

2020-01-24 17.33.39.jpg

2020-01-24 14.52.07.jpg

super prace nedal bys pls podrobnej navod ? , a jestli bys nemel soupis vsech dilu co jsou potreba , vcetne koncovek a pinu :D  eventuelne kdybych vse nakoupil pomohl bys mi to udelat samosrejne za uplatu :D chtel sem ti napsat zpravu ale bouzel to nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...