Jump to content
PegasHK

Ambientní osvětlení interiéru

Recommended Posts

V 29. 12. 2016 na 0:47, Radek73 napsal:

Koupit se to dá. Akorát to řeším. Předek  (krátká vlevo+dlouhá v pravo) cca 3500,- použité. 

Přední dveře 1600,- ks nové. 

Zadek zatím nemám. 

LED řeším neorigo.  Mám ale 16 barev. :-)

Od originálu k nerozeznání. 

Na palubce jsou lišty nacvaknuté, na dveřích jsou natavené. Tam je to větší vopruz.

Zítra se pokusím o nějaké foto.

daju sa kupit listy s ledpasikom? myslel som ze len cely tapacir, ci sa mylim?

Ahoj, procetl jsem vlakno, ale nenasel zatim odpoved. Co vsechno, tedy krome ted list je potreba zajistit - kabelaz, konektory, ... ? Nemel by nekdo nejaky manualek co a kam zapojit? V mem pripade SIII Style MR2016. Dekuji

Kúpil som si Superb Sportline 2018

Ambientne osvetlenie svieti aj cez deň? 

Alebo len keď sa zotmie? 

Lebo ho mam zapnute, ale nesvieti...

Ďakujem 

Fuuu odľahlo mi... 

Keď sa zotmie pôjdem to pozriet

Čiže osvetlenie funguje na základe senzora svetiel na čelnom skle? 

Ďakujem 

Edited by titanius

Mne to nesvietilo ani cez noc, potom som to niekde v nastaveniach prepol

Edited by Badura

Sviti stale. Ve dne je to jen hur videt. Idealni je zmenit na nejakou vyraznou barvu abys to poznal.

Ahoj vsem, Pls nema nekdo schema zapojeni ambientniho podsviceni palubovky a dveri. Dik za odpoved...

Trochu popojedem, zapojeni ambientniho osvetleni  je reseno pomoci kontroleru LIN... neni to jenom zapojeni napajeni a hotovo... 

Zdar chlapi, koupil jsem sup III r. v. 2016 ve vybave L&K ale prijde mi ta vybava nějaká osekana. Například nemuzu prijit na to jak ztlumit nebo vypnout osvetleni nohou, jak zmenit barvu led pasku v interieru, nema couvaci kameru, nema vzadu USB konektor. Neni tady nekdo z Ostravy a okoli kdo by na to koukl a pripadne nakodoval co půjde? 

Video na 2:40 dle toho to najdes. Vozidlo -> Nastaveni -> Osvetleni interieru

předpokládám, že jsou to ty svítící pásky pod oknem každých dveří a přes celou palubovku, momentálně mi svítí takovou slabší žlutooranžovou barvou. Osvětlení nohou mám určitě a taky nemůžu najít seřizování.

Prehledl jsem ze se jedna o MR2016.

Tam to bylo jeste jinak, nez je to ted (vyber barvy posuvnikem). I tak se to ale nastavuje skrze Osvětlení interiéru a to tam mit proste musis. Zaroven je nutne mit zaple zapalovani.

740889346_Snimekobrazovky2020-01-15v17_05_19.thumb.png.421d92f6e4096c84ac0faa5a71497979.png

Je to v ramci nastaveni vozidla, tzn. prvne Car -> Nastaveni .. a tam to uvidis, je to snad hned pod nastavenim "Světla".

Odkaz na cely manual online (str. 83): https://ws.skoda-auto.com/OwnersManualService/Data/cz/Superb_3V/11-2015/Infotainment/Columbus/B8_Superb_Columbus_InfotainmentSystem_Navigation.pdf?_ga=2.247340036.1014550165.1579036853-575582bb-0f77-48d3-baf2-60a7b4c87767  

Chlapi, takže vyřešeno, čím jsem starší, tím jsem tupější na nové věci :-) Samozřejmě že tam menu osvětlení interiéru mám, ale když jsem roloval v nabídce tak jsem klikal vpravo na posuvník a on se mi vždy naroloval na začátek nebo na konec a tím, že je tam více položek, ty uprostřed jsem nikdy neviděl. Díky za rady, pomohlo mi to video.

• Like 1

Nevíte jestli se dá dodělat osvětlení prostoru pro nohy když to nemám z výroby?

Potřeboval bych osvětlit prostor u spolujezdce.

Zajímalo by mě, kam je světlo zapojeno abych se podíval, jestli ten konektor mám a stačí jenom připojit světlo nebo je to složitější..

Diky

Treba natiahnut kabelaz,zapojit do BCMka,osadit lampicky a aktivovat.Ziadna predpriprava tam nieje.

• Thanks 1

dik za info,

tim padem to pro me neni realizovatelne, auto mam v zaruce takze nejake bastleni kabelaze a kodovani ted nepripada v uvahu a predpokladam ze autorizovany servis nebude ochotny to provest.

Nema to vplyv uplne nanic,ked to je spravne namontovane a nakodovane...samo autorizak urco nie...ale ak je strach z takej banality,ako je zaruka,tak to radsej na to zabdnut...

Edited by Patrik1971