Přejít na obsah

Ambientní osvětlení interiéru


PegasHK

Doporučené příspěvky

@p2p ty jo, uz v dobe me prvni audi A6 (2004) a pak dalsi (2009) byli zadni dvere stejne (plech, tapec), lisila se jen kovova obruba kolem skla a sklo. Ktere sli vymenit z dveri na sedana na dvere na kombika. Z interieru taky pasovali zasni sedacky, krom takove casti u dveri, to asi sup ani nema a sedacka sklapeci je az ke dverim. A dnes v dobe unifikace a setreni ze by dokonce menili tapec? 
Tim se nehadam - nevim, jen ze se mi to nezda.

Editováno: , autor: Deliberator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Nechci zakládat nové téma, tak to dávám sem.

 

Přestalo mi svítit osvětlení přihrádky ve dveřích spolujezdce. Co jsem se díval, není patrné, že by šel ten LED modul z tapecu vycvaknou, asi to bude součást tapecu.

 

Mate s tím někdo zkušenost? Předpokládám, že by to mělo být na záruku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Ja to mam v pohode ale uz sem parkrat videl jak to nekomu sviti treba na dverich nekde vic a nekde min = lista nesvitila cela jako jeden dil ale s ruznyma vic svitivima svetelnyma bodama...no hnusny to bylo tak by me zajimalo jestli to je tim svetlovodem nebo jednotkou teda...  Podle toho co pisel tak asi jednotkou?   A s ledvodem se teda nic nedela jen s tou jednotkou? (Generator svetla )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj lidi,

 

Dodělávám na mém Superb 2016 ambientní osvětlení dveří a paludné desky, zatím jsem natáhl kabel do BCM fialově žlutý na C 29, bílo červený do pojistné skříňky na pozice 14 (protože pozice SC8 už mám něčím na osazený) a hnědý drát jsem dal na šroub (kostru). Změřil jsem kabely a elektrika v nich už je:
V červeno bílém je 14,48v.
V fialově žlutým je 13,93v.

Potřeboval bych vaši pomoc s kódováním. Povolit výběr barvy v hlavní jednotce. Zkoušel jsem nakodovat z tohoto návodu a nejde to, jen se mi zobrazila slunečníku bez barvy.

https://www.glaskugelservice.de/codierung/ambientbeleuchtung

 

Předem děkuji všem za všechny informace.

IMG_4098.jpeg.3c6ad6699a9cb245c5448daafef7619f.jpeg

IMG_4113.jpeg.9362b343203a4c3d78f6d5a7f2c0841e.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...