Přejít na obsah

Škoda bez starostí a YETI


Claw

Doporučené příspěvky

přidám taky svůj nazor,asi za týden budu nový majitel Yetiho po dlouhém čekání 4měsíců,ale k tematu puvodně jsem chtěl yetiho brát hotově mam objednáno 1.2tsi 81kw fresh,prodejce mi řekl že model fresh nejde hotově že jedině na splátky a že od 70%akontace jsou splátky bez přeplatku,ale stačí si to trošku spočítat a zjistíte že povinné ručení+havarko stojí 13tis.když pujdu do pojištovny mám to za polovičku a když toto budu mít na 24-36měsíců....A za předčasné splacení si vezmou 1%z ceny vozu ještě že se o auta zajmám a dost čtu diskuzní fora a minulí měsíc jsem vyčetl že Škodovka umožnila akční výbavu fresh koupit hotově proto jsem neváhal a kontaktoval prodejce že auto vezmu hotově a sám prodejce o tom ani ,,neveděl´´teda spíš nechtěl vědět protože přišly o kšeft jak o můj přeplatek z,,nuloveho leasingu´´ tak určitě od škofinu,proto mě nikdo nepřesvědčí že brát auto na splátky nebo oper.lesing může byt za 0 nebo nedejbože výhodné. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martin RS to je ten stejný případ co já měl jsem možnost splátky bez navýšení ale je tam jednou tak drahá pojistka tak jsem to raději koupil za hotové a pojistku jsem si udělal sám jakou jsem já uznal za výhodnou. Prodejci raději zákazníka nasměrují na leasing apod. protože vydělají víc než když to prodají za hotové. Pokud ti to nechce prodat za hotové tak bych šel jinam. Takové praktiky má Auto Wolf. Někteří prodejci to zdůvodňují tím že je na auto velká sleva tak proto to musí být na leasing ale kdž to člověk spočítá tak zaplatí víc než když si například vezme klasický škofin úvěr ale pokud nepotřebuje člověk moc půjčit tak se vyplatí vzít si např. spotřebytelský (autoúvěr) od Mbank, Equa Bank apod. a auto zaplatit hotově protože ty úroky mají výhodnější než škofin apod. Když si koupím aut za hotové tak mě potom prodejce nenutí do žádných ,,výhodných,, pojistek, akcí atd.. se 100% částkou v ruce se auto kupuje mnohem lépe, vždycky raději kupuji skladovky protože si nemůžu dovolit na auto čekat. Má to nevýhodu že si nemůžu vymýšlet výbavu ale na tom mě zase tak nezáleží

 

 

Voice no comment

Editováno: , autor: Escrito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Escrito, nevím, nevím...

V roce 2012 jsem měl 2 pojistné události a o žádná procenta u havarijního pojištění (ani povinného) jsem nepřišel. Jedna pojistná událost za čelní sklo, druhá za spánek na dálnici za 55.000,- (a to jsem ŘSD několik metrů svodidel obdařil zdarma černou perleťovou metalízou).

*******************************************************

Za sebe co zde čtu to zkráceně shrnu...

Pro mě se operativní leasing bez starostí vyplatí, ať počítám, jak počítám. U mé pojišťovny, pokud bych pořídil Yetiho, cash, je POV+HP 8.500,-. Hold bude auto pojištěné o 3,5 litru dráž, a než naletět našim "skvělým a čestným" prodejcům ojetých vozů, raději si pořídím auto na operativní leasing, než za pár let řešit prodej auta a čelit debilním otázkám, proč auto prodávám apod.

Editováno: , autor: Pette-KH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Escrito, u havarijního pojištění o bonusy nepřicházíš.

 

Opravdu? K čemu by tedy byly? Občas mají pojišťovny toleranci, že na první nehodu za určitou dobu bonusy nestrhávají. Když otec odřel R, tak si měsíce strhli. Jinak souhlasím, že nízká spoluúčast = možnost řešit i drobné odření. Já mám nasmlouváno pro všehna auta v rodině 0%/1000Kč. A teď to na Roomsteru určitě využiju. Jinak žádná zaviněná nehoda, bonusy maximální možné.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Tak už je doma. Objednáno 15.9.2015. Výroba v týdnu od 12. října, přebráno 5. 11.2015. Motor 1,2 TSI. Čumím na to jako ..... Jednadvojka, a jede parádně. Není to na dálnici, asi bych ho uštval, ale na běžné ježdění po okolí a silnicích první třídy nemá chybu. Až se mi to hodí, zkusím i delší cestu na dálnici a uvidím. Při limitu cca 130 - 140 problémy nebudou, ale jsem zvědavý na spotřebu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem objednával 31.8.2015 v 16:45 LAURETA AUTO Mladá Boleslav, na výběr ze 3 metalíz, výroba v 39. týdnu. Auto bylo 25.10. u prodejce. Ovšem převzetí trvalo dlouho...leasingovka provedla registraci 8.10., předání proběhlo 13.10.

Zřejmě každý prodejce má přidělené kvóty  :kol-31:

Editováno: , autor: Pette-KH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak to čtu kde to objednáváte má objednávka z půlky srpna a nemám ani datum výroby  :wallbash:

Přečti si OPOL, hlavně bod 2.7. V objednávce od prodejce je na konci dokumentu (by měl být) uveden orientační termín předání vozu. viz. předchozí příspěvek.

 

https://www.vwfs.cz/public/c/c7/d8/20876_55535_Obchodni_podminky_smlouvy_o_operativnim_leasingu.pdf

Editováno: , autor: Pette-KH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je doma. Objednáno 15.9.2015. Výroba v týdnu od 12. října, přebráno 5. 11.2015. Motor 1,2 TSI. Čumím na to jako ..... Jednadvojka, a jede parádně. Není to na dálnici, asi bych ho uštval, ale na běžné ježdění po okolí a silnicích první třídy nemá chybu. Až se mi to hodí, zkusím i delší cestu na dálnici a uvidím. Při limitu cca 130 - 140 problémy nebudou, ale jsem zvědavý na spotřebu.

Na dálnici ho neuštveš, jen bude hladový. U auta je znát jakékoliv polechtání plynového pedálu. Jinak na dálnici, pokud budeš dodržovat rychlost podle budíku či MDF 120 km/h (dle GPS 109 - 112 km/h), bude brát cca. 6,5 litru, při vyšších rychlostech hravě půjdeš na spotřebu 8+. Na silnicích I. tř. není problém atakovat hranici průměrné spotřeby 4,5 litru.

 

Jinak tato diskuze o spotřebě již patří sem http://forum.skodahome.cz/topic/80417-spot%C5%99eba-a-zku%C5%A1enosti-z-provozu/page-23#entry2103533

Editováno: , autor: Pette-KH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...