Přejít na obsah

2.0 TDI 110 kW


KarelM

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Mám ve služební Oct, najeto mírně přes 30 000 km. Pěkně tahá tak od 1 350 otáček, po zahřátí ani nedělá moc kravál, ale samozřejmě v autě je větší hluk než s benzínem. Olej nebylo nutné dolévat, spotřeba podle multifunkčního ukazatele kolem 5,2 litru s tím, že 60% provozu město (hodně Jižní spojka, takže když nejsou zácpy tak ustálená 80 km/h s nízkou spotřebou kolem 4l), 30% dálnice přes 130km/h a normální silnice. Až na vyšší hlučnost spokojenost. Oproti staršímu modelu má menší nádrž, takže dojezd kolem 700 km, ve staré klidně skoro 1 000 km. Ale pozor, ve firmě je jich hodně a masivně jim odchází vodní čerpadlo. Začíná to doléváním vody a pak si velmi rychle klekne. Nejmladší auto mělo najeto něco přes 35 000 km, obvykle je to okolo 80 - 90 000 km. A je jich fakt hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 140kW DSG verzi mám najeto 6000km, dlouhodobá spotřeba 6,6l/100km na všech silnicích. Na dálnici nejsem žádnej andílek a když to jde tak jedu. Jinak vypínam SS system.

O papírových hodnotách už léta nedělám iluzi, je to jen marketingový trik pro ekozákazníky.

Editováno: , autor: michal z
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tedy 140 kW s DSG a pod 7 litrů mi to nejde. Zatím mám průměr asi 7,4 litru. Praha a okolí. Se předchozím Superbem (SII 125 kW DSG) jsem jezdil o litr méně.

Ten stejný sup, ale najeto zatím jen 250km (tyden starý, surový motor) a spotřeba kolem 5,5l v průměru. Praha dělá své..

Ale jseme trochu OT, toto je vlákno o 110kw verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

2.0 tdi 110kw + DSG, najeto 4600km - dlouhodobá spotřeba kolem 6l/100 km.

Z celkového nájezdu je 2000km piánko zajíždění motoru, 2000km dovolená (Alpské serpentiny+ německé dálnice)

50%město, 50% dálnice (samozřejmě vypínám SS systém)

Editováno: , autor: Aerosa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V ‎13‎. ‎4‎. ‎2016 at 23:36, Regno napsal:

To máte všetci nejaké malé spotreby.Ja mám sDSG na 19 alu po 5000km 6,1l,ale nechodím na úkor spotreby.Všetci máte autá za cca 35000€ a riešite 2deci nafty.

ja nechapem vseobecne vsetkych ludi co maju auta nad 15000 euro a riesia tu spotrebu ci 6 alebo 7 apod.... na smiech toto a u drahych aut specialne..... honenie ega ci co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...