Přejít na obsah

Výpadek Climatronicu


Jakub3211

Doporučené příspěvky

Chalani nemate niekto skusenosti s nechladenim climatroniku na f3?dnes prvy krat sa mi stalo ze klima skoro vobec nefungovala. Bolo u nas na slnku 33 po 4 hodinach kupania sa auto na trase 30km n3vyklimatizovalo. Doteraz nebol problem vsetkym byvalo v aute zima pri 22 stupnoch teraz 16 len to fukalo ale zeby extra chladilo to sa neda povedat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to spravilo vlani na FII po 3 hodinovom posúvaní v kolóne na maďarsko-srbských hraniciach. Keď sa na chvíľu vypol motor, klíma chvíľu  fungovala, prišlo mi to, ako keby sa prehrial chladič klímy. Po vychladnutí fungovala normálne, taktiež pri spiatočnej ceste chladila normálne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo se mi totéž, venku 33, sednu do auta nastartuju a jedu, klimatizace zaručeně prvních 5min jela naplno (AUTO, teplota LOW) a pak v nejakem okamžiku přestala klimatizace fungovat (na Climatronicu vse jako kdyby se nic nedelo) jen z ventilace se valil teplý vzduch :( jel jsem takto cca 45km a když jsem dojel před barak ihned jsem zacal hledat přičinu (pojistky samozřejme nic) znuvu jsem nastartoval a k memu překvapeni klimatizace jela...jeste jednou to udela a jedu směr servis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus este raz vysvetlit nejako nechapem. Zdenek a ty mas F3?jako dnes dalsie a vsetko sa zda byt v poriadku nerozumiem pretoze aj dnes auto stalo vonku 31 a nic.

 

Jo mam F3 Combi, vse se zdalo v poradku podle toho co zobrazoval climatronic (první cca 5min fungovala klimatizace normalne)...a pote z ventilace sel jen teplý vzduch...od te doby uz to neudelalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Hmm. Mne vcera klima fungovala normalne a to to predtim 3 dny stalo na parkovisti pod horama. VRakousku byly stejny vedra jako u nas... Foukalo to studene i po par hodinach pauzy pres obed, kdy to taky stalo na slunci. Tak u me snad zatim dobry...

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...