Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

V 7. 2. 2016 na 19:36, Karlos082 napsal:

Vypinani 2 valcu ve meste a mimo mesta, to je v podstate dukaz toho ze hlucnost se nezvysuje a zadna vibrace neni!!! 

IMG_8954.MOV

TZFC5946.MOV

WAKQ0334.MOV

Jezdím v tom autě, dát jako důkaz video z mobilu... 

V létě, když jsem jel pomalu se staženými okýnky, zcela slyšitelně to při přepínání cvakne. A při jízdě na dva válce to více vibruje. To mobil asi nezachytí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky
    V 9. 7. 2016 na 9:02, 2recon napsal:

Dobry den, mohl bych se zeptat zdejsich majitelu, jak zvlada tento motor plne obsazene vozidlo, dejme tomu 2 dospele plus 2 deti a zavazadla, nedochazi mu " dech" treba v kopcich?

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk

Záleží, jaká máte měřítka :-). Rozhodně se naložený chová jinak než prázdný (předjíždění). 3.0 V6 TFSI to není.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahojte, mam tuto motorizaciu objednanu tri tyzdne, dnes mi volali zo salonu, ze zial tento motor uz nepojde do vyroby a moja objednavka bude musiet pockat do augusta, ked prebehne homologizacia 1,5TSI.

Pozeram teraz slovensky konfigurator, tak sa momentalne neda vybrat ziadny benzinovy motor...

Nemate niekdo blizsie info? Nezacnu sa teraz hromadit objednavky na 1,4(1,5) s tym, ze sa doba cakania zacne vyrazne predlzovat? Dik za kazde info....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vcera som sa bavil s predajcom a je to kvoli homologizacii podla novych EU pravidiel. Motory su, ale caka sa az dostanu homologizaciu. Pravdepodobne auta budu vyrobene cakat na homologizaciu.

Presnejsie info urcite poskytnu ludia co su blizsie k fabrike :-) 

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahojte, nemate nikdo presnejsie info, kedy dostanu homologizaciu benzinove motory? Dakujem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ptej se ve správném tématu, nebo spíš svého prodejce nebo přímo ŠA. Tady je to nepatřičné, když je o jiném motoru a ještě v technické sekci.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 13. 6. 2018 na 20:46, Wlady1980 napsal:

Ahojte, mam tuto motorizaciu objednanu tri tyzdne, dnes mi volali zo salonu, ze zial tento motor uz nepojde do vyroby a moja objednavka bude musiet pockat do augusta, ked prebehne homologizacia 1,5TSI.

Pozeram teraz slovensky konfigurator, tak sa momentalne neda vybrat ziadny benzinovy motor...

Nemate niekdo blizsie info? Nezacnu sa teraz hromadit objednavky na 1,4(1,5) s tym, ze sa doba cakania zacne vyrazne predlzovat? Dik za kazde info....

Ahoj hlavní problém nových benzínových motorů bude filtr pevných částic, který má být výrazně dražší než u TDI. Já mám Superb 1.4 TSi 110 kW ACT a maximální spokojenost, ale mám Adaptivní podvozek s možností změn jízdních režimů a mám nastavený motor na Sport a jede krásně. V režimu normal je to líný. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se