Přejít na obsah

Dažďový senzor


Looky8

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Chlapy nechci zakládat nové téma tak se zeptám tady  nevíte jaký gel patří pod jaký senzor jsou dva typy gelů  jeden je 8U0955609 a druhý je 7N0955609 jaký je mezi nimi rozdíl mám senzor 8U0955559 a n vím jaký koupit když se ten gel poškodí díky za rady 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Jakou máte zkušenost s poslední verzi čidla? Funguje vám to ok, nebo pořád spíš chaoticky? Mám to v Polu dodělané, dával jsem použitou poslední verzi origo čidla z FIII 5Q0 955 547 A.

A vnímám dost velkou provázanost s rychlostí, respektive není to plynulé, do 60 to stírá málo, nad 60 zase více. Občas to jede i na skoro suchém skle, ale když vyjedu a mám na skle steklé provazy vody, tak to nesetře ani když už jedu víc jak 40 a musím ručně.

Dá se to ještě nějak poladit nebo je to vadné čidlo, případně je to prostě vlastnost. Jako na SII to taky funguje všelijak, ale tady mi to občas přijde extremní, že už fakt nic nevidím a stěrače nic. Na Tiguanu 2019 to funguje ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...