Přejít na obsah

Dažďový senzor


Looky8

Doporučené příspěvky

Podle mě to nelze paušalizovat. Máme v rodině 2 FIII vyrobené 6/2015 a na obou to funguje normálně. Nevím co je na tom "light".

Čidlo používají všechny aktuální škodovky:

http://www.eskoda-shop.cz/cidla-senzory-12242/7519-Čidlo-deště-a-vlhkosti-5Q0955547A

Dále VW - CC 2012>>

- Golf 2014>>

- Passat 2015>>

- Polo 2015>>

- Touran 2016>>

SEAT - Alhambra 2016>>

- Leon 2013>>

- Toledo 2016>>

Tady bude problém jinde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba soft nebo hw berou od více výrobců, taky mohla být vadná série. Když vidím, jak dodavatelé různých věcí dodávají jednu sérii skoro 2 měsíce, protože toho udělají mraky, tak se asi nedá spolehnout na datum výroby auta.

Já po zkušenosti s O3 dešťovým senzorem taky mohu potvrdit, že to pracuje tak z půlky, určitě ne stejně ani podobně.

Až zajedu do servisu s Front A, možná se na tohle zeptám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechali si čas do pátku, kdyby náhodou nic nebylo v diagnostice, tak že budou kontaktovat ŠA. Já to vydržím, jsem rád, že mě s tím nevyhodili a hodlají to řešit. Na druhou stranu jsem tu Niagáru měl natočenou na video, takže nebyla diskuse...

 

Jakmile budu mít info, tak samo napíšu sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prubehu opravy se totalni nefunkcnost neprojevila, ale sensor reagoval "hur" nez byl mechanik zvykly. Po dotazu na ŠA byla odpoved, aby zkontrolovali cislo dilu sensoru a pokud odpovidalo urcitemu typu (v mem pripade tomu tak bylo) meli objednat jiny-take dle cisla dilu. Cisla samozrejme neznam ;(

Po vymene mechanik konstatoval, ze ted to reaguje uplne jinak-lepe-nez predtim. Takze uz jen cekam, az naprsi a neuschne. Dam info, jak to vypada.

Zaver tedy je, ze ŠA si je evidentně vědoma problému a má na něj řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...