Přejít na obsah

Kryt pro nožní opěru


Reesha

Doporučené příspěvky

  • o 8 měsíců později...

Tak jsem ve dvou servisech poptával opěrku nohy pro FIII (díly 6Q2864417 (nožní opěra) a 6Q2864777 (kryt pro nožní opěru)), které by měly být shodné pro Fabii/Rapid/Ibizu/Polo.

 

Z obou servisů přišlo shodně, že jde o díly pro auta s řízením vpravo, o čemž jsem se i přesvědčil hledáním UK verze FIII skoda-fabia-roadt-test-2015-006.jpg?itok

Bohužel ani opěrka pro OIII dle servisu nejde. :(

Editováno: , autor: mp390
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Súhlasím s wirerom, ani mne sa to nepáči. Na predchádzajúcej strane dával link Mikino69, ale tiež nakoniec šiel do iného. Skús tiež radšej použiť tú malú RS z obautodily.cz z Rapidky alebo potom tú veľkú z prvého príspevku. Wirer má vo svojej téme celkom pekne popísaný postup upevnenia tej veľkej, šiel som podľa neho a drží to fajne! Je to luxus pre nohu! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už tu na predchádzajúcej strane písali návody ako ju dať.. niekto dal packy vonku, niekto packy dnu + suchý zips.... ale mám pocit, že som tu na fóre čítal od niekoho, že si to dal namontovať u predajcu ešte pred vyzdvihnutím auta. Skús sa informovať v servise.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ano simplyclever pokud to nedodavame ve vyrobe tak si to ani nenamontujete sami. Ať je to opěrka nohy, kryt pod podlahu a buhví co ještě :(

Hlavně že ušetříme pár centů.

Nenašel někdo nechromovou opěrku která se prostě nalepí?

pls. dejte odkaz.

 

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že to @Malta riešil, ale už neviem, či to aj doriešil.. treba použiť nejakú klasickú opierku z Octavky alebo Superba... napr. toto:

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1k1864777b47h-krytka-nozni-opery-skoda-27617.html

Spôsob pripevnenia bude asi rovnaký.. odstrániť zozadu packy a prilepiť suchý zips..

 

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte  hodim  foto výsledku montáže.

Koupil  jsem  tuhle https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1k1864777b47h-krytka-nozni-opery-skoda-27617.html.

Ze zadu se musí uříznout výstupky po nasazení v původně plánovaném autě.

Poté stačí nasadit za ten ohyb a je to.

Jak už někdo psal drží  to i tak ale radši koupím ještě samolepící suchý zip  v OBI.

Je to foceno ve  tmě ale vidět to je.

Zde výsledek:

op1.jpg

op2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...