Přejít na obsah

Kryt pro nožní opěru


Reesha

Doporučené příspěvky

Abychom nespamovali v osobní galerce vytvořil jsem téma.

 

Pro Fábii III jsou k dispozici "sportovní" kryty pedálů, kryt nožní opěry bohužel ne. Otázka čím by šel nahradit?

 

Možnost je z ze starší Fabie, ale nesedí k novém designu pedálů. Cena cca 500,-

 

604097_.jpg

 

Potom jsem v ETCE našel pro Fabii III toto(Foto je z Rapida):

 

2aa461fce1b75f8867145af2d3aa77.jpg5889c7487e9e46d6ee8bfb7edfb9d1.jpg

 

Design odpovídá,  cena cca 400,-, 6Q2864417

 

Koukal jsem i na kryt z Audi A1, ale je podobný tomu ze starší Fabky. 

Editováno: , autor: Reeshanek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Já našel opěrku pro rapida jsou tam takový 4 packy které se zapíchnou do koberce já bych to ještě pojistil obustranou páskou, je to hlavně kovové proti tady tý číně která je s plastu.

A teď důležitá otázka bude to pasovat , nemá rapid trochu jiné rozměry toho místa kam se umisťuje ?

Zase se to bude muset někdo nejdříve vyzkoušet nebo zjistit rozměry rapida a fabky v tomhle místě.

 

http://www.auto-doplnky.com/sportovni-operka-nohy-skoda-rapid-2012-rs-design-style-504016-p17503

Čína

http://www.aliexpress.com/item/Original-Car-Pedals-Cap-Foot-Rest-Cover-Accelerator-Brake-Clutch-MT-AT-For-Volkswagen-VW-Golf/32266940446.html?spm=2114.01020208.3.78.Jnw3vp&ws_ab_test=searchweb201556_9_71_72_73_74_75,searchweb201527_2,searchweb201560_9

 

Oboje vypadá jako v prvním odkazu, mím o tom, ale píše se tam že to je ze starší fábie a druhý obrázek je z rapida.

post-9260-0-70646900-1447416029_thumb.jp

Editováno: , autor: ekr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Vyzera to super. Vies dat link, kde to kupim? Ako sa to montuje? 

Ja mam vyssie spominanu opierku z Aliexpresu (hlinikova). Nieje zla, len sa na nej smyka podrazka, ked je mokro. 

 

Edit: tato? http://www.obautodily.cz/chromova-sportovni-operka-nohy-rs-pro-vozy-skoda-8168cz215/

Editováno: , autor: scypho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scypho ano je to operka z obautodily. Má na sobě trny které se asi zapíchnou do toho koberce. Ale nevim protože jsem to dal do servisu aby to udělali pri predprodejni přípravě všechno(zrcátka,listy, atd atd). Technik říkal že nebyl problém, ale je tam vic možnosti jak to tam dat. Takže za me doporučují protože nebudu ničit ten koberec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

K tomu napíchnutí. Tak prosté to není. Jen napíchnutí na koberec nestačí. Jinak opěrka odstává a nedrží pevně na koberci. Packy se musí mírně ohnout směrem ven, tak 5°. Pak přiložit, označit kde budou vpichy. Něčím tenkym a pevným koberec propíchnout. Já použil tenký plochý, ale široký šroubovák. Pak do těchto řezů vysunout packy nášlapu. Tlakem v místě hrany nášlapu je nutné packy postupně na jedné a druhé straně ohnout směrem ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A přesto to jde.... Jak jsou packy ohnuté do strany, stačí na hranu nášlapu tlačit trochu šikmo. Packy se opřou o plech podběhu a jak je plech nášlapu měkký, ohnou se do strany směrem ven. Proto se musí dělat ohnutí páček vždy jen na jedné straně, ne obě strany společně. To fakt nejde. A předpokladem je mít ty řezy v koberci širší než je tloušťka packy. Proto jsem použil šroubovák, ne jen zalamovací nůž. Není čeho se bát, že by to bylo vidět. Schová se to pod nášlap.

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...