Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
epo

Hlavice řadící páky

Doporučené příspěvky

Zdravím,

nesetkal jste se náhodou někdo s problémem, že se vám hlavice řadící páky z ničeho nic začala posouvat do stran? Tzn. když jí uchopím, tak s ní můžu otočit, jakoby byla na závitu...

Začalo mi to takhle dělat teď o víkendu - nevím, jestli jsem za ní nějak divoce zabral :( - ale jsem si jistý, že předtím držela pevně. Skoro bych řekl, že teď trochu "prokluzuje" v ruce i při normálním řazení.

Nevím, je to na volání do servisu nebo je tam jenom nějaký šroub nebo něco, co se třeba povolilo a je potřeba jen utáhnout?

Díky za radu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Jj, je to nové. Ok, zítra tam zajedu...

Říkal jsem si, jestli to není jen nějaká blbost - něco se povolilo a stačí dotáhnout, tak se nejdřív zkusím zeptat tu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Clovece, co by te vedlo k tomu divoce zabrat za radici paku?

Ale ok, stat se to muze, nejjednodussi je asi opravdu zajet do servisu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevim, obcas jsem nervozni na semaforech, kdyz stojim prvni a za mnou fronta. Proste zajic... Ale neprislo mi, ze bych se s ni nejak pral.

Dneska jsem byl v servisu. Podivali se na to a ze pry tam neco vyskocilo. Zacvakli to zpatky a uz to zase drzi. Doufejme, ze naveky :o)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevim, obcas jsem nervozni na semaforech, kdyz stojim prvni a za mnou fronta

Taky to občas pocítím. Ale ještě víc nemám rád, když stojím do kopce a nějaký chytrák si stoupne 20cm za mě a nepočítá s tím, že auto může popojet zpět :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na to je idealni HHC :)

Skvela pomucka - ne ze bych to potreboval, ale kdyz to clovek ma, velmi rychle si na to zvykne.

Ale neodbihejme od tematu, hlavne, ze se to jednoduse vyresilo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja vim, kdyz byla moznost nakodovat, asi bych do toho sel. Nebo to mit v nohach resp. v rucce. V idealnich podminach pohoda, ale jak neni clovek vyjezdenej a pridaji se k tomu trochu nervy, tak je pak bud pomalej nebo naopak moc rychlej. Prijde mi, ze na cz silnicich se neuspech neodpousti a kdyz nekdo neridi jak profik nebo to nejede jak rallye, tak je to blbe mel by se na to... Ale vzdyt kazdej jednou zacinal a chvili mu trvalo, nez to dostal do ruky. 

No nic, konec OT. Jsem taky rad, ze se to vyresilo :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jak jste na tom s hlavicí řadící páky po delší době? Já po roce a 25 tis. takto:

image.jpeg

Bylo mi divné co mi to zůstal za bordel na ruce. Prsteny nenosím a ruku na ní nenechávám. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Po roce a kousek a 33 tisících takový problém nepozoruju, ale zítra se ti lépe mrknu. Prsteny taky nenosím a na řadící páce ruku nechávám často.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 19. 7. 2016 at 17:28, Reeshanek napsal:

Jak jste na tom s hlavicí řadící páky po delší době? Já po roce a 25 tis. takto:

Bylo mi divné co mi to zůstal za bordel na ruce. Prsteny nenosím a ruku na ní nenechávám. 

Fotku sice nemam, nicmene podobny najezd km, ale zadne opotrebeni nepozoruju... 

Obcas si sice rad neco zanipam, ale radicku ani volant jsem zatim nezkousel ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V Rapidí sekci jsme to řešili už minulý rok v celkem větším počtu lidí. Mi se to podařilo vyreklamovat. Nicméně nová hlavice vypadá stejně, takže brzy počítám dopadne stejně tak.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

obecne by se ruka na radicce nemela nechavat vubec, nedela to dobre vidlicim atd...,  alespon takto to byvalo pred lety a ridim se tim porad...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No, když jste toto téma oživili, tak na vyměněné řadičce mám odjeto možná nějakých 10k a už se zase loupe.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Podařilo se mi vyreklamovat :-)

Viz.: 

Editováno na Reeshanek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Koukám to máš víc než jsem měl já. Ale v klidu vyreklamujes to...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem byl v servise a pry mam pockat 3 tydny. Pry bude konference a mozna to tam bude. Takže se budu objednávat tak za 4 tydny :( chvilku to zkousel na agresivni pot :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mě se také hlavice kroutila do stran. Bylo to hned ze začátku co jsem měl auto. V servisu to dotáhli a od té doby je klid. Co se týká koženky na hlavici je OK a to jezdím denně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se