Přejít na obsah

Hlavice řadící páky


epo

Doporučené příspěvky

Zdravím,

nesetkal jste se náhodou někdo s problémem, že se vám hlavice řadící páky z ničeho nic začala posouvat do stran? Tzn. když jí uchopím, tak s ní můžu otočit, jakoby byla na závitu...

Začalo mi to takhle dělat teď o víkendu - nevím, jestli jsem za ní nějak divoce zabral :( - ale jsem si jistý, že předtím držela pevně. Skoro bych řekl, že teď trochu "prokluzuje" v ruce i při normálním řazení.

Nevím, je to na volání do servisu nebo je tam jenom nějaký šroub nebo něco, co se třeba povolilo a je potřeba jen utáhnout?

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, obcas jsem nervozni na semaforech, kdyz stojim prvni a za mnou fronta. Proste zajic... Ale neprislo mi, ze bych se s ni nejak pral.

 

Dneska jsem byl v servisu. Podivali se na to a ze pry tam neco vyskocilo. Zacvakli to zpatky a uz to zase drzi. Doufejme, ze naveky :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim, kdyz byla moznost nakodovat, asi bych do toho sel. Nebo to mit v nohach resp. v rucce. V idealnich podminach pohoda, ale jak neni clovek vyjezdenej a pridaji se k tomu trochu nervy, tak je pak bud pomalej nebo naopak moc rychlej. Prijde mi, ze na cz silnicich se neuspech neodpousti a kdyz nekdo neridi jak profik nebo to nejede jak rallye, tak je to blbe mel by se na to... Ale vzdyt kazdej jednou zacinal a chvili mu trvalo, nez to dostal do ruky. 

 

No nic, konec OT. Jsem taky rad, ze se to vyresilo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
V 19. 7. 2016 at 17:28, Reeshanek napsal:

Jak jste na tom s hlavicí řadící páky po delší době? Já po roce a 25 tis. takto:

Bylo mi divné co mi to zůstal za bordel na ruce. Prsteny nenosím a ruku na ní nenechávám. 

Fotku sice nemam, nicmene podobny najezd km, ale zadne opotrebeni nepozoruju... 

Obcas si sice rad neco zanipam, ale radicku ani volant jsem zatim nezkousel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...