Přejít na obsah

Hlavice řadící páky


epo

Doporučené příspěvky

já se obávám, že ty, které dávají jako nové jsou stejné šmejdy, jako ty původní a nebude dlouho trvat a bude oloupaná zase..svědčí o tom skutečnost, že jedna holčina si objednalo novou fabuli, kterou koupila myslím v letos v dubnu a po 2 měsících a cca 5000km byla hlavice oloupaná, takže měnila taky na záruku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

prehodena radiaca paka dlho nevydrzala ... zas je orajbana ... a to som pisal par sprav dozadu ... dufam ze sa volant nezacne sipat .... :/ 

edit: hlavica radiacej paky ... asi mam ruky z kyseliny a to vobec nedrzim ruku na radiacej pake lebo to vraj nieje dobre na kulisu 

 

Editováno: , autor: naschd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite pridam, ked budem v aute , no ... a to mi prislo trapne sa tam ist na to znovu pytat .... ale ked to uz napriklad tuto kolega menil tri krat ... Nechapem jako ci to je normalne taketo opotrebenie alebo co . Na felicii som mal plastovu tak som neriesil :D 
Dufam ze volant zostane v poriadku ... 


Otazka: niekto kto daval tu kvalitnejsiu ma skusenost ci sa oplati ? ja by som si zaplatil tu " kvaltinejsiu " a hotovo  pokial by vydzala nejak rozumne ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím, nevíte jestli jde u hlavice řadičky přehodit ten spodní kroužek? Mám z výroby černý a chtěl bych chromovaný. Že bych někde koupil nějakou klidně ošoupanou hlavici a přehodil jenom ten samotný kroužek. Teď v mrazu se mi nechce to rozebírat a zjišťovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Well .... hm tak dumam nad tym ci by nebolo vhodne zmenit servis teda. Neviem ako to mam chapat resp. co si mam mysliet kedze som to riesil tuto sobotu ... 

Je to sice trosku offtopic ale je mozne zmenit servis a mat dalej zaruku ? Aj ked sa obavam toho ze to nebudu chciet servisovat inde kedze som to tam nekupoval a prakticky s tym maju len starost .... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MilanHos  hej no nad tym som tiez uvazoval, lebo sa mi nezda ze by koli tomu robili vedy ...  uvidim este pockam len som bol zvedavy na info lebo sa mi to zdalo nejak dlho ... 

@Galaxy64 nevedel som ako to funguje tak som sa spytal predsa nie. Ja v tom nevidim a ani nehladam problem ... mozno len ty mas niekde problem neviem :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...