Přejít na obsah

Hlavice řadící páky


epo

Doporučené příspěvky

Pokial je to original diel a ako to tak vypada tak by som to zvazil. Aj ked nechapem preco davaju do toho taky smejd ktory nevydrzi ani tolko co ma. 
Ale 6V0064230E YDK vypada v celku fajn - teraz som si to dal vyhladat otazne je aka bude kvalita.Ak lepsia tak ano za kvalitnejsiu sa oplati priplatit si. 
Asi by som to nechal tak a pokial sa osupe uplne tak kupil tuto. To mi pride ako slusna volba. 
Osobne mi prislo divne kupovat alternativy alebo s tym robit caviky ako precalunenie alebo pod. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Pavel M napsal:

No vidíš, já zas nevidím důvod, proč ztrácet čas s reklamací, když mi tam dají stejný koženkový šmejd, který se mi zas oloupe...

A jestli s tou kolotočařinou narážíš na mě, tak jsem měl na mysli hlavice 6V0064230B DYT a 6V0064230E YDK ze Škoda příslušenství. Ohledně těch jsem už psal do Škodovky, z jakého materiálu jsou.

 

Presne tak..behat kazdy rok do Skodovky menit v zaruke paku za presne identicky smejd tiez nieje zabavne a nie kazdy ma na to cas.Ak je kvalitnejsia nahrada,ako pise Pavel M,kludene do nej tych par drobakov zainvestovat,ak nie,dat si paku demontovat a precalunit za 10 tku v eurach teda nieje ziadny problem.Kvalita takejto koze je niekde uplne inde/mam rokmi overene/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No mne to vyreklamovali tiez. Uvidim mozna nahodim 6V0064230E YDK ... to mi pride ako ta @epo va ale nie som si isty. Mozno preto mu tak dlho vydrzala :-) 
Zistil uz niekto @Pavel M ci ide na 6V0064230E YDK lepsia koza ?  

Dakujem :-) 

Editováno: , autor: naschd
pozrel som kto pisal o dotaze na kozu u SA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Pánové tak dnes mi bylo řečeno v Kroměříži u Paulasa,že hlavice je ještě v pořádku.A ještě dělal blbého že nic nevidí,až se na to podíval z boku tak řekl že by mu to neuznali.Že mám přijet za půl roku,až se hlavice více ošoupe.Auto mám v záruce mobilita plus a najeto cca 26500km.

IMG_20180730_080328.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem teda garanční technik, ale podle fotky je to hloupost, to by neměl být problém uznat, jen se jim s tím asi nechce dělat. Zajel bych do jiného servisu, toto není normální. Když budeš čekat, tak ti pak řeknou, že je to "opotřebení odpovídající aktuálnímu proběhu".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je samozřejmě jasná reklamace a chyba na straně dodavatele, resp. Škody, která tenhle “aušus” montovala od MR2013 do nedávné současnosti napříč všemi modelovými řadami.

Nenech se odbýt, popřípadě změn servis nebo kontaktuj přímo péči o zákazníka a sděl jméno servisu, kde s tím mají problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Změnil jsem servis,je ještě jeden v kroměříži.Tam mě řekli že reklamované to je a divili se že kde je auto kupované,semnou takhle utřeli.Vyměnit to taky nechtěli,že se mám obrátit na zákaznickou linku.Tak už třetí den řešíme co semnou.Snad to do příštího roku stihnou vyměnit,než mě skončí mobilty plus :) Určitě vám dám vědět,jak se ledy pohnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Mav07 napsal:

Podobně vypadala moje hlavice řadící páky, 2,5 roku staré auto. V servisu hned věděli, o co jde, prý se s tím setkávají často a úplně bez řečí vyreklamovali.

A můžu se zeptat kam jezdíte? Jinak dnes jsem byl ještě jednou v servise,ofotili řadící hlavici a posali na expertízu do škodovky :( Jinak pana vedoucího evidentně práce nebaví,pokaždé nasraný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Baobab napsal:

A můžu se zeptat kam jezdíte? Jinak dnes jsem byl ještě jednou v servise,ofotili řadící hlavici a posali na expertízu do škodovky :( Jinak pana vedoucího evidentně práce nebaví,pokaždé nasraný.

 

pro vás trochu z ruky - Plzeň AutoCB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi zdá že některé autorizované servisi si přijdou na pěkně peníze protože mezi chromovanou a černým plastem bude cenový rozdíl a pak fakturuji MB jako chromovanou řadici páku. Pak mě ještě napadá to co mají na skladě tak to tam dají jiná možnost není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...