Přejít na obsah

Hlavice řadící páky


epo

Doporučené příspěvky

  • o 11 měsíců později...

V pondelok som to nahlasil, nafotil si to chlapik, spisal papiere. V utorok volal, ze uz maju skladom material, na dnes sme sa dohodli pomedzi ine roboty ze to vymenia

 

Moja povodna (zhruba rok a pol, 32 000km, prsten mam iba obrucku na lavej ruke)

 

IMG_20171122_124514.thumb.jpg.264cf6ecec25ee5bcc66de6144d7455d.jpg

 

Nova - len ma stve, ze uz nie je s chromovou spodnou castou :angry: a aj material je akysi iny, az mi to nepasuje do interieru... :( musim cim skor ochytat z kazdej strany, a trochu ju "prelestit" voci volantu a rucnej

 

IMG_20171122_144851.thumb.jpg.8082a2465e3e5f44aba1069fc9fd6c73.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, 34 tisic a takato.. Je to bez toho chromovehk kruzku vyroba 6/16 neviem ci aj toto spada do zreklamovatelnej kategorie alebo nie... 

ale volant pouzivam castejsie a tam to nerobi :D ... a ruku na pake nenechavam vobec neprospieva to moc kulise radenia
 

IMG_20171129_060727.jpg

IMG_20171129_060752.jpg

IMG_20171129_060740.jpg

Editováno: , autor: naschd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 2. 12. 2017 at 7:48 PM, lumpo said:

@naschdme ji vymenily v pohode a to nevypadala ani zdaleka tak spatne jako ta tvoje. Mam 06/2016 a chrom krouzek mi dali taky...

Uvidime, dnes spravili fotky poslali garancnemu technikovi na posudenie.  Riesil som aj ine zalezitosti ale vysledok bol ze mam pockat kym sa to prejavi viac. Chvalabohu predlzena zaruka to isti . Dik za info 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jazdim tiez viac menej mimo mesto a je menej ako tie co tu vidim vid foto ale aj tak ze na nu skoro vobec clovek nesaha nepotia sa mu ruky ani nic tak to je celkom sranda ze to hentak zide dole. Hlavne ze volant a rucna je jak nova ... 

A sorry ako ale aby som na to sahal ked to je v zaruke a vztahuje sa na to zaruka. Neviem na co by som to daval precalunit. Nehovorim ze to je drahe ale davat to dole rozoberat absolutne neviem ako a neviem co vsetko este ... :D Tak to musi napadnut len genia v zarucnej dobe...  alebo kupovat nejaku neorigo kolotocarinu ked tam clovek moze mat original, toz moj mozna trochu konzervativny nazor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš, já zas nevidím důvod, proč ztrácet čas s reklamací, když mi tam dají stejný koženkový šmejd, který se mi zas oloupe...

A jestli s tou kolotočařinou narážíš na mě, tak jsem měl na mysli hlavice 6V0064230B DYT a 6V0064230E YDK ze Škoda příslušenství. Ohledně těch jsem už psal do Škodovky, z jakého materiálu jsou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...