Přejít na obsah

vystřelení kapoty


signoflife

Doporučené příspěvky

po zásahu kočky v obci v rychlosti okolo padesátky mi vystřelily panty kapoty - zřejmě za pomoci pyropatron. Nevíte někdo, jak ty panty dát alespoň provizorně do původní polohy. Je tam pružinová západka, ale nepřišel jsem na to, jak ji odjistit. Pak se zřejmě pant narovná. Servis bude mít čas až v pondělí, ale potřebuji jezdit.

post-87926-0-58317500-1435683793_thumb.j

post-87926-0-10871400-1435683826_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak včera večer přivezeno opravené, Původně chtěli měnit panty kapoty, ale po konzultaci s MB se měnily jen vystřelené patrony, panty se vrátily zpět + zajištění přímé polohy pantu střižným bezpečnostním nýtem. Kontrola diagnostiky a nové kódování start-stop. Příčinná souvislost se sice neprokázala, ale po vystřelení té kapoty to prostě nefungovalo. Oprava 5200,- a protože mám 5000 min. spoluúčast, pojišťovna ušetřila. Nicméně, předtím jsem v servisu řešil jinou netradiční věc, rozpadla se mi páka ruční brzdy. Z toho také byli v servisu veselí a s touto kapotou jsem tam přijel druhý den po tom, co mi předali opravenou (výměna v záruce) tu ruční brzdu. Takže mě vítali jako starého známého. Nebylo pak už moc těžko na dobu opravy vyprosit předváděcího Supa. Takže celkově mi to za ty prašule stálo.

post-87926-0-47891100-1436561473_thumb.j

post-87926-0-83903700-1436561520_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla dobrá šlupka, čidla budou nastavena na jemno, navíc většinou člověk ještě stihne začít brzdit.... Ta kočka byla zřejmě "Kamikaze" :kol-80: , protože čekala u krajnice a pak skočila přímo pod auto a to zaregoat už nestihneš..., takže náraz byl v poměrně velké rychlosti, proto to vystřelilo.... 

 

Jet tam nějaké auto s horším výsledkem v testu "Ochrana chodců" tak je s kočkou Amen.....  

 

http://auto.idnes.cz/citroen-c6-ma-chodce-rad-jeep-grand-cherokee-ne-fnk-/automoto.aspx?c=A051221_205256_automoto_fdv

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 10 měsíců později...

Tak včera v noci manželka trefila prase, prý jela tak 30, kapota vystřelila jinak vypadá auto úplně vpořádku. Dnes jsem to dal do škodovky a řekli mi, že oprava bude 20 tisíc. Tak si řikám, že to jsou asi zloději, když v jedný škodovce chtějí 5k a ve druhý 20k.

WP_20161021_07_49_22_Pro.jpg

WP_20161021_07_49_34_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...