Přejít na obsah

Problem s radiem BOLERO + bluetooth


hamar

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

byl u me kámoš, že má problém s telefonem, že mu nejde připojit. Měl tam už v autě napárovanou nokiu E3. Pak měl nejakou nehodu a auto stravilo celke dlouho v servise....no a od te doby mu to prej nefunguje. Mrknul jsem do auta a kdyz jsem zmacknul tlacitko telefon tak tam bylo jen nepripojeno a zadne moznosti. Co slo tak jen tovarni nastaveni, ale to nepomahalo.

 

Zkusil jsem to napichnout na VAG, nenasel jsem zadne chyby v jednotkách. Myslím si že může být špatně kódování rádia, nebo can gateway. 

Může někdo poradit co by se s tím dalo dělat?

 

Jednotka telefonu tam je, bohužel jsem si smazal screen z VCDS, tak dodam jen obr. z vypisu.

 

Dik

Ondra

post-30711-0-94324800-1436046405_thumb.p

post-30711-0-70933500-1436046415_thumb.p

post-30711-0-36145600-1436047010_thumb.j

Editováno: , autor: hamar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho co jsi sem dal lze jen vyčíst, že má nejspíš i špatně nakódované Bolero...má nakódované jen přední reproduktory(tj. bez zadních dveří)....Jednotka telefonu je na adrese 77. Gateway je nakódována pro S2 combi. Vyhledání telefonu by mělo proběhnout přes Maxi-Dot a mít telefon jako viditelné zařízení pro ostatní bluetooth.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, je mozne ze to v tom servise nakodovali spatne (autorizovany servis). Vyhledani pres maxidot jsme zkouseli. Napaslo to ze to hleda nebo pokousi se o pripojeni ale na mobilech jsme nic nevideli. Pres diag jsem pres merene hodnoty jen videl, ze posledni naparovany telefon je tam ta stara nokie.

Bolero jsem zkousel prekodovat ale nebralo mi to kodovani. Poslal jsem ho at jim to reklamuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediný důvod proč to nezobrazilo v Maxi-Dotu hledaná zařízení(tj. ten vyhledávaný telefon) je ten, že na nich nebyla aktivována viditelnost pro ostatní zařízení. Teď jsem se ještě jednou koukal na kódování rádia(Bolera) a to auto má soundsystém. To jsem včera přehlédl. Tj. je nakódované správně a jen hold musíte aktivovat na telefonech viditelnost před započetím párování(dle toho co je zde zobrazeno pomocí PR kombinací v obrázku od tebe, to u těchto jednotek není ani jinak možné, než přes Maxi-Dot).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Ahojte 

 

mám podobný problém:

1.  v priebehu pár mesiacov som si spároval 3 mobilné zariadenia - neviem ich odstrániť 

     stále mi píše že aktívne zariadenie nemožno odstrániť

2. pri poslednom párovaní sa mi podarilo ani neviem ako nastaviť že pri každom párovaní

   si vyžaduje zadanie pin kódu ... už ma to riadne serie vždy keď prídem do auta manuálne

   to nahadzovať. Skúšal som ten mobil vymazať a chcel som ho nainštalovať znova, ale

   rovanaký problém ako popisujem v bode 1. nedokážem ho vymazať.

 

Prosím o pomoc ako to opraviť 

 

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Sice nemám probléms BT ale s BOLEREM ano. Rádio se SS je již z výroby. V podstatě po celou dobu vše funguje jak má.

ALE už 3x v průběhu půl roka se mi stalo, že po nastartování (ráno sednu do auta, auto přes noc stálo) rádio nebylo schopné hrát žádnou z přednastavených stanic. A nebylo ani schopné žádnou jinou stanici pořádně naladit.

 

Druhý den už zase radiostanice hrálo.

 

Nedokázal by mne někdo nasměrovat, co s tím?

 

Edit 21.1.2020

Tak to dělala USB nabíječka, co se strká do zapalovače.

Editováno: , autor: koudy_123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...