Přejít na obsah

sledování výroby auta


MarekManour

Doporučené příspěvky

Na to hledí bílý tesák. K čemu je Škodovce taxíkář s holobytem když firemní klientele končí za dva měsíce fiskál a peníze určené na obovu flotily v Dubnu přežvýká Babiš. Zvlášť když Škoda ani neumí odpovědět na základní otázku, zda stihne vozidlo vyrobit alespoň v prvním pololetí. Teď aby člověk hledal kde mu auto dodají alespoň do šesti týdnů, protože spoléhat se na koncern v tomhle případě prostě nedá. Tohle jsou jednoduché počty. A podle toho co poslouchám kolem tak v tom lítá hodně domácích zákazníků a za západními hranicmi prý podobné problémy s dodávkami nemají....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taxíkář s holobytem jede na IČ a musel mít auto do konce roku imo. Na Briskode (GB) se taky hodně brečí z termínu - bude to všude stejný. Hlavně když auto spadne do restrikcí - u mě 206kw motor, šíbr, 4x4, kamera (!), odvětrávaný sedačky. Řekl bych že u Passatu to bude obdobný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Jj. Skodovka bude udajne cely brezen vyrabet Lauriny v nafte 4x4 s automatem. Kolegove uz dostali termin vyroby na konci brezna taky. Jen ja mam termin prvni polovinu dubna. Jen moc nechapu proc. Kdyz koukam do specifikaci nemam oproti nim stresni okno, za to mam navic kouli a jinou barvu. To ani nerikam ze se stavam tercem vtipu, protoze prislib terminu vyroby neobsahoval ktereho roku ten duben bude. Slysel jsem ale ze objednavky na Lauriny uskutecnene dnes maji predbezny termin vyroby v prosinci 2016.

To je skoro stejne jako kdysi na Favorita. Jen doufam ze nebude mit stejne mouchy...

https://www.facebook.com/MAXXRETRO/videos/1209803139047542/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Mate nekdo aktualni informace o cekackach? Objednaval jsem pres leasplan 15.4. lift L&K 140kw DSG 4x4 navic 19' kola, lane asist, smart light, blind spot, sunset v cerne metalize a hvede sedacky. Netusite kdy muze jit na linku? Pomuzu si zmenou barvy sedacek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja treba objednaval 11.3. Combi, L&K, 110kw v cernem vnitrku a pristi tyden jde na linku. Ale znam reditele a musel nejspis nekde strasne tlacit. Tu konfiguraci co si napsal je vice mene nejhorsi kombinace na vyrobu. Hlavne pry zdrzuje 4x4. Muj odhad tak 7 mesicu. Ale myslim ze vsem za to to cekani stoji :-) kdyz si to tak vezmes tak je to na tom to nejlepsi :-) ja se uz tesim jak male dite na jeziska :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle leasingovky je to ta nejzadanejsi konfigurace takze tomu asi odpovidaji i cekacky. Vyhodou je, ze po rocnim operativnim leasingu je zustatkova hodnota auta stejna jako kupni cena noveho po sleve takze to leasingovka po roce prodava za to co nakoupila a mesicni pronajem stoji nula nula prd. Konfigurace bez 4x4 je pak dokonce drazsi.

Jen ty cekacky me serou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Mam objednano L&K a chtel jsem hnedy vnitrek. Prodejce mi pred 14 dny dal echo ze se na nej bude cekat +15 tydnu navic. Narizeni ze SA. Nemaji pri dostatek hnede kuze. .Nevim co je tam to pravdy. Ac nerad jsem zmenil na cernou a na konci cervna snad bude doma. Objednano v unoru 2016 bez 4x4 nafta 140 kw.

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me dnes bylo receno, ze SA ma problem se vsema kuzema a ze budou posouvat vse co ma kuzi o cca 10 tydnu. Masakr. Podle me se to prubezne meni a co plati dnes muze byt za mesic jinak. Bracha objednal v unoru pasata bi-turbo, DSG, 4x4, melo trvat 7-8mes ale realne tento tyden prebira.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 2 roky později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...