Přejít na obsah

Škoda Rapid Spaceback ScoutLine


SITMIR

Doporučené příspěvky

By ma zaujimalo čo na tom testujú.Či tie plasty neuletia?

Napaci sa mi ten hranatý strieborný plast v predu.Pripada mi ako by tam bol len tak na rýchlo dolepeny.Viac sa mi páči na OTII.:-)

budeš se divit ale jo ten plast jestli neulítne a myslím že to má i zvedlej podvozek jak tu někdo psal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Me se to auto jako celek libi. Ale ta sediva katastrofa na zadnim narazniku... to mi proste vadi. A nelibi se mi to ani na Octavce. Tak nejak mi to pripomina tohle :-)

https://www.google.cz/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwi41tG88czJAhVEECwKHQwOB5IQjB0IBQ&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DycNFlk1hJTQ&psig=AFQjCNHCxADsGgrg6WjJGuiil9UlPmpeYA&ust=1449685454668462&rct=j

Editováno: , autor: vlakras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne sa mi nepáči to predĺžené zadné sklo bez panoramy a čierneho spojlera..možno keby aspoň čierna fólia na streche bola, ale takto jedno bez druhého je proste otras. Proste keď má niekto na to priplatiť si za zadné sklo tak nech si kurňa priplatí aj za tu panorámu...takisto nechápem panorámu bez spojlera a zadného skla - i také verzie som už videl. Sú to pre mňa nepochopiteľné kombinácie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...