Přejít na obsah

Víkend na Slovensku


056152

Doporučené příspěvky

Nazdar chlapi

 

Chtěl bych trochu více projet svého RAPIDA.

Neměli by jste někdo tip na nějaké termály na jihu Slovenska, kde nebude problém sehnat ubytování na jednu noc a dobře se okoupat. Mě jde o to jenom se projet, ale rodinka se chce koupat. Nejlepší by bylo ubytování přímo v areálu koupaliště nebo co by kamenem dohodil.

 

Díky za Vaše tipy. :kol-28:    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.chataoravice.eu/index.php?page=oravice Na tej chate som nebýval, ale v kúpelích som cca pred 10 rokmi bol a neurazí. Bývať (jesť atd.) sa dá aj v Zuberci. A je tam krásné okolie - Roháče.

 

(Slovákům se omlouvám za svou nedokonalou slovenčinu :-))

 

Update: aha, nevšiml jsem si že chceš jih SK :-/

Editováno: , autor: camillio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak jsem byl na víkend na Slovensku.

 

V plánu jsem měl okouknout termální koupaliště v okolí Galanty.

 

1. Vincův les: tam jsme se zastavili prvně. Bylo horko plno lidí spoustu aut, před záchody fronta. Kemp celkem hezky sociální zařízení pro kempaře slabší. Výsledek moc rušno jedeme dál.

 

Potom bylo v plánu: Kemp Polný Kesov a Nové zámky. Nové zámky padly není tam kemp. Záchytný bod bylo termální koupaliště Diakovce.

 

Do Diakovcu jsem jezdili za totáče z rodičema, potom jsme tam byl asi 5 let z pátky a byl to děs.

 

Jedem kolem a nový nápis RETRO THERMAL DIAKOVCE http://retrothermaldiakovce.com/

 

Kouknu do vnitř, všeude změny, uklizeno čisto, čistá voda, čisté záchody. Bylo rozhodnuto zůstaváme. Dva dospělí dvě děti od pátku do neděle, auto, stan a vstup na bazen = 40,40 euro.

 

Byl to relax a všem doporučuji.

Editováno: , autor: 056152
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Vykašlal by som sa na juh a išiel ako píšu kolegovia nadomnou , buď Oravice , alebo ako píše Cosby , to máš aj krajší šoférsky zážitok ako dole po juhu , uvidíš Tatry , Roháče , prejdeš nejaký ten horských prechod a celkove to bude o inom ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...