Přejít na obsah

Superb III vs konkurence


Kazimir80

Doporučené příspěvky

@cayc ještě by se hodilo napsat kolik peněz do toho chceš dát. Třeba mě překvapilo, že A4 ti prostorově stačí, mě přijde hodně podobné jako MB C, které jsi vyřadil. Klidně bych se poohlídnul po A6 nebo BMW 5, kde je sedanů podle mě docela dost a nejsou za špatnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co sa tyka ceny, tak max 20 000 eur.

A4 by som v sedane zobral, kvoli interieru, hoci je male.

Len sedany nie su.

Uz som aj zvazoval A6, odradza ma stary interier a tam budu najazdy okolo 300 tisic, to su predsalen auta na dialnicu a s 3.0 TDI sa bojim servisu.

Samozrejme ze na inzeratoch maju 150 000km a pri A6 je problem zistit pohladom kolko to ma km, to auto aj po 300 000km je ako cukrik.

BMW 5 by som sa vyhol, viac znamych malo problemy a 530d je velmi cenena, tam za ten rozpocet bude stary rocnik.

 

Superb ma laka tym, ze za tie peniaze bude dvoj troj rocne auto a diely nato su vsade, je to skodovka.

FL ma uz aj LEDky a a active info display, len tam sa asi s rozpoctom nevojdem.

Akurat chcem uz pohodlne auto a ked citam aku to ma trieskajucu zadnu napravu tak nie dakujem, DCC pri jazdenke je financny nezmysel.

 

Editováno: , autor: cayc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...