Přejít na obsah

Dilema - za co vymenit SUPA


eXt

Doporučené příspěvky

Zítra nafotím, jsem se nějak dnes zapomněl, to auto je prostě zábavné.

Ono se to nedá moc vysvětlit, to se musí zažít na vlastní kůži. Když odečtu fakt brutální motor, tak ten vnitřek, komfort je prostě to nejlepší a nejluxusnější od koncernu, co může být. Přivezu na sraz a když nás jebne, tak Sup One přijede taky

Jedna rychlá (rozmazaná), zítra nahraju více...

post-79770-0-80665100-1445108630_thumb.j

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Bang&Olufsen je docela dobrý. Na hudbu ze Supa to sice v žádném případě nemá (ani kvalitou ani výkonem), je to tak 30%, ale v dohledné době zatím neplánuji.

I když kdo ví, třeba mi jebne v palici a někdy trochu dotuním :kol-28:

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ani nemusím, je stejné jako tohle:

 

A takto přesně to je jede:

 

Pocit jízdy je luxusní, uvnitř není slyšet motor. Ale jakmile se sešlápne plynový pedál, podřadí to o 2-3kvalty, vystřelí a to už motor slyšet jde :kol-28:

Bohužel se mi nepodařilo ještě zjistit, jestli bývalý majitel nechal vypnout omezovač na 250km/hod

Protože to jinak jede 300

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Našel jsem zorvna 2.7 v top stavu, 165.000km a hlavně se 100% historii, takže jsem dal přednost stavu před 3.0tdi,.. ;)

Jinak hledal jsem ji tak, že jsem 14 dní byl nonstop na mobile a autoscoutu a sjížděl inzeráty, tohle se objevilo a do 10 minutt jsem volal, do 24h už jsem ji vezl domů :D

 

foxdivemaster: kde jsi vzal to, ze jsou to nejhorsi motory? Ja jsem o tom teda taky nekde četl, že to někdo na forech píše, ale nikde jsem nenašel jedinou REalnou odpoved od nekoho, kdo měl nějaky zvlastni problém s tím.

 

 

Vyhody o proti supu? Sedí to jako přibité, citíš se v tom jak v tanku a tak celkově je to auto někde jinde... Rozhodoval jsem se mezi SII a A6, nakonec zvítezila A6. Dokonce muj znamej, co ma ted S III novyho a projel se A6, byl docela nastvanej, ze ten SUp II je o proti tomu porad pozadu :D ne jsem nadšenej, vím, že už to není nové auto ale je to fakt dobré vozítko...

 

IMG_20160530_194846.jpgimage sharing

image.jpgonline photo sharing

Editováno: , autor: eXt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejhorsi z tech dieslu co se do toho davaly ne jako nejhorsi na svete :) jako auto fajn,svagr jezdil allroada dva roky tak jsem v tom obcas jezdil :) taky sem ted nedavno pokukoval po A6 nebo bmw rady 5 ale nakonec jsem stejne skoncil v yeti :D nejsu tak bohaty abych si mohl dovolit stare audi nebo bmw,navic su nejak zvykly na skodu a jeji simply clever a hlavne ceny nd atd. a mam radsi dsg nez tiptronic,preju hodne stastnych km bez nehod a poruch :)

Editováno: , autor: foxdivemaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ale furt nevím, proč by měl byt nejhorši :p  Vsak my mame taky SII, Fabi II, Oct II, ale servisni naklady jsou porad stejny,... pokud bych nedělal repas např. prevodovky, coz muze byt i u DSG tak ty ceny jsou obdovné,.. ted jsem vymenil vsechny filtry + olej(8litru) a stalo me to jen 2400 dohromady, coz byla stejny i na supa I,... 

 

Hlavně jsem ji vybral, protoze to pro mě byl sen tahle audi, když jsem jeste neměl řidičak a tohle auto vyjelo tenkrat, nechtěl jsem už nic jineho... :D

 

Díky, snad to bude frčet :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...