Přejít na obsah

ukradená O 1 1.9TDi 81kW


melly

Doporučené příspěvky

Zdravim

v noci z 21.6. na 22.6.2015 okolo půlnoci byla v Roudnici nad Labem na sídlišti ukradena moje stříbrná octavia 1 kombi 1.9Tdi 81kW rv 2001. Dle PČR bylo auto spatřeno na průjezdních kamerách na D8 směr Ústí n.L. a pak ještě v samotném Ústní n.L. u nádraží taktéž na kamerách. Auto mělo boku na bloku motoru a na převodovce vyraženy inicialy viz foto.

-RZ 7U1 1638

-VIN TMBHP21U622544053

 

PS: Vyraženi tam je proto, že auto už mi jednou chtěli ukrást někdy v únoru 2014 . Naneštěstí se mi den před prvním pokusem o krádež totálně rozpadla spojka. Auto bylo odtaženo před panelák, s tím že druhý den se vymyslí co dál. Do auta se dostaly, vylomily spínačku a nějakým zůsobem s ním odjely (nebo odtlačily) cca 300m kde bylo později nalezeno. Takže při následné opravě spojky a výměně setrváku se tam udělalo tohle značení.

 

post-83735-0-22055900-1436675812_thumb.j

post-83735-0-93157400-1436675889_thumb.j

 

Edit: doplněno, já vim zapoměl jsem na to při psani a pak už jsem nebyl u netu

Editováno: , autor: melly
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že nemá RZ mi bylo jasný už když jsem zjistil že auto neni (bohužel až odpoledne 22.6.). Jsem na 99,% přesvědčenej, že auto do rána zmizelo na dily... Fotku auta nemam, ale každý tu přece vi jak vypada klasická stříbrná O1 kombi. Žádné upravy z vnějšku nebyly (spojlery, lemy atd) ani liťáky tam nebyly, naštěstí jsem se nedostal k tomu je tam dát. Byly připravený na půdě stačilo jen vyvážit a přehodit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...