Přejít na obsah

Oprava laku / záruka


Librus

Doporučené příspěvky

No tak pojišťovna nemá žádný expertýzi že se to stalo včera nebo zítra... Takže nahlásit to může klidně i nějakej ten den později. 

A podle toho že sem už nic nepíše soudím, že se setkal s viníkem a ten ho rozřezal na kousky, když není schopnej se k tomu tady vyjádřit.. 

 

Stejně to tak nějak ani nepatří do tohoto tématu, respektive ten dotaz na pojišťovnu. A už vůbec to nemá co společného se zárukou samotného auta. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravím!

 

Tak se mi vyrojila první rýha. Nevím teda kde sem k ní přišel, jestli nějaký obrubník třeba? Netuším.

 

Jak byste takový šrám řešili? Korekční tužkou a potom někdy havarijkou?

 

Problém je taky s tím, že korekční tužku na tuhle barvu nedělají, protože je to 9897 Marrone (atypická, pouze k edici kofola), takže to je tak akorát si to nechat namíchat. 

02D34179-2C08-452E-AB7A-797A0D978BB2.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to cca týden co jsem vyzvedl auto a dnes jsem si v určitém úhlu všiml tohoto. Na pohmat se vada nijak nejeví. Vypadá to že je až pod průsvitným lakem. Odstranit  pomocí APC a mikroútěrkou nejde, detailer podobně. Auto ještě nevoskováno. Myslíte, že to půjde na záruku?

 

IMG_1639.JPG

Editováno: , autor: Znedlob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ten lak na Fabii opravdu stojí za prd. Auto staré 3 týdny a už má díru v kapotě. ? Je to sice jen tečka, ale ve středu je vidět bílá barva, to bude asi základovka ne? Má cenu to řešit hned, nebo počkat třeba po zimě až tam toho bude víc a dát to na havarijko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý prvý ďobanec zabolí.. ale neviem, či má význam to riešiť. Takto môžeš nechať prelakovávať komplet celé auto každú jar. Dokedy ťa to bude baviť? :)

 

Ak si na tom potrpíš, daj to prelakovať čím skôr, ale hneď daj na celé auto nalepiť tú ochrannú fóliu. Nezabudni ani na svetlá vrátane hmloviek!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám pár těch drobných dír od kamínků na kapotě... Dostal sem kamínkem hned druhý týden co sem měl auto nové, což mě dost nasralo, ale zatím sem neřešil, nemá to cenu, to bych musel každý rok nechat přelakovat.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Znedlob napsal:

Ten lak na Fabii opravdu stojí za prd. Auto staré 3 týdny a už má díru v kapotě. ? Je to sice jen tečka, ale ve středu je vidět bílá barva, to bude asi základovka ne? Má cenu to řešit hned, nebo počkat třeba po zimě až tam toho bude víc a dát to na havarijko?

 Už vidím, jak Ti pojišťovna bude ochotně proplácet na Havarijní pojištění přelakování kapoty nebo jinou technologii opravy malých odřenin od kamínků apod. Pokud ano, tak jedině když tam budeš mít hodně dobrého známého, jinak ne !!! Nebuďte pánové naivní, já mám havarijko léta a teček na kapotě nepočítaně, ale tohle by mne (nechci psát přímo blbost, nebo vyčuranost ať se někdo neurazí ) v životě nenapadlo.

No a laky na auto jsou v dnešné době všeobecně měkké, a to od doby kdy jsou výrobně vodou ředitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Znedlob napsal:

?Má cenu to řešit hned, nebo počkat třeba po zimě až tam toho bude víc a dát to na havarijko?

Musel by jsi hned po první ďubce nahlásit pojistnou událost. Tohleto čekání "až toho bude víc" u pojišťovny nefunguje, resp. si koleduješ o obvinění z pojistného podvodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MilanHos Já potřeboval dodělat keramiku, ale nebyl čas no ? jinak to vždycky jenom spláchnu wapkou a jednou měsíčně bathe+.

 

@zwanNad tužkou už jsem přemýšlel, ale to beru jako poslední možnost.

 

@IbeCož lakovat každý rok je samozřejmě blbost, jen mi trvalo, než jsem se rozhodl na to dát folii a ted už je pozdě. 

 

@DušanV Nejde o dobrého známého, stačí vědět rozsah a podmínky smlouvy, kterou člověk uzavírá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...