Přejít na obsah

Oprava laku / záruka


Librus

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Jo, je to zakladni modra. Je to jeste o dost horsi. 

IMG_20190621_145259.thumb.jpg.c1db3756bfa688224c87b7233b6787a5.jpg

zaroven ne c sloupku u patych dveri a na haubne taky... 

Vubec netusim, kdy se to tam vzalo a jak. Sice jsem ted projel parkrat krupobitim, ale to bych cekal spis dulky... 

Nic, mam se stavit v servisu az se vratim z dovolene a budeme to resit na reklamaci laku. Tak jsem zvedavy, co se s tim bude dat delat. 

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zreklamujú ti to normálne , ale aj tak je to hanba a hlavne hovadina pastelová farba s lakom , neviem k čomu je to dobré a kto to vymyslel ale očividne sa im nedarí , táto modrá sa lúpe 10 rokov a sem tam aj biela candy ...  prestriekajú ti to dúfam klasikou bez laku a to bude ok 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 6. 2019 na 22:14, epo napsal:

Jo, je to zakladni modra. Je to jeste o dost horsi. 

IMG_20190621_145259.thumb.jpg.c1db3756bfa688224c87b7233b6787a5.jpg

zaroven ne c sloupku u patych dveri a na haubne taky... 

Vubec netusim, kdy se to tam vzalo a jak. Sice jsem ted projel parkrat krupobitim, ale to bych cekal spis dulky... 

Nic, mam se stavit v servisu az se vratim z dovolene a budeme to resit na reklamaci laku. Tak jsem zvedavy, co se s tim bude dat delat. 

 

Taky jsem to na týhle barvě měl..kapota trochu osekaná od kamínků a když jsem dával auto na kompletní čištění firmě, vzali auto wapkou a kus se takhle odloupl..naštěstí kapota se lakovala z jejich kapsy..jinde na autě to nemám zatim... najeto 176 tkm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rámci ŠKODA záruky poskytuje společnost ŠKODA AUTO následující plnění.
▶ Bezplatná oprava poškození způsobeného vadou, projeví-li se na Vašem vozidle
v době dvou let od začátku ŠKODA záruky.
▶ Bezplatná oprava poškození způsobeného vadou laku, projeví-li se na Vašem
vozidle v době tří let od začátku ŠKODA záruky.
▶ Bezplatná oprava prorezavění karoserie, projeví-li se na Vašem vozidle v době
dvanácti let od začátku záruky. Prorezavěním karoserie v rámci ŠKODA záruky
je výlučně prorezavění plechu karoserie, k němuž došlo průnikem rzi z vnitřní
strany karoserie na stranu vnější.
Začátkem záruky je den, kdy je prvnímu kupujícímu předáno při koupi nové vozidlo
od partnera ŠKODA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja budu mit auto v listopadu 4 roky.. na predni kapote mam spostu opryskanych mist od kaminků v prumeru cca 2-3mm.. ..ok..ale pak taky jedno misto kde se sloupl lak a ma to prumer cca 10cm a to uz je hodne a je to dost videt..barva bila candy..takze jak to tady ctu tak mam smulu ..a budu si to muset poresit sam..auto jsem mel jen na dvouletou zaruku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 6. 2019 na 9:25, suri. napsal:

zreklamujú ti to normálne , ale aj tak je to hanba a hlavne hovadina pastelová farba s lakom , neviem k čomu je to dobré a kto to vymyslel ale očividne sa im nedarí , táto modrá sa lúpe 10 rokov a sem tam aj biela candy ...  prestriekajú ti to dúfam klasikou bez laku a to bude ok 

tak zase ten lak nebude za 10 let zralý na kompletní přeleštění jak spousta pastelových laků z devadesátek...ale to, že se clear coat na zánovním autě loupe, je mazec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Budu. Ta cena je oficialni nabidka za lakovnu pres autorizak. SA nezaplati nic. Celkem me to nastvalo, ale proste moje auto uz je proste moc stare a jete...

Jeste mozna to nafotim a poslu primo do SA, ale tezko se dozvim neco jineho. Auto se mi ale jeste davat pryc nechce, takze to asi zacvakam, aby se to nezacalo rozlezat a reznout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...