Přejít na obsah

Oprava laku / záruka


Librus

Doporučené příspěvky

před 15 hodinami, epo napsal:

Mam neco podobného na skoro stejnem miste. Taky jsem jednou prisel k autu a bylo to tam...

Je to videt prakticky jen, kdyz se auto umyje. Jakmile je zaflakane, ani si toho nevsimnes.

Casem na to asi taky koupim tu opravnou tuzku. Akorát na eshopu jsem tu svoji ještě prodávat nevidel a to mam tu nejzakladnejsi, co muze byt :)

 

Já ji koupil v AutoJarov ( sada 2 kusy) cca.220,-. Číslo barvy 4711/F5A/Z5Z5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ten roh nad světlem mám taky, asi od kamínků z dálnice, lak na 3 Fábii stojí za starou belu, už jsem na to poukazoval v jiném vlákně. Já s tím byl u lakýrníka a ten říkal že za 1000kč do tracena bez účtenky. :D  Akorát si to budu muset nechat pro sebe a nic neříkat Škodě. :D  A nebo mě poradil počkat, až tam bude více škrábanců a přelakovat celý předek, to by vyšlo na nějakých 15tis, bohužel po další zimě se naskytne stejný pohled, je to boj na dlouhou trať. :(    Doporučuju dávat bacha při mytí wapkou, mám takový pocit že ten tlak vody to ještě více loupe. :)

Editováno: , autor: Pitrsman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akurát tento týždeň sa už aj ja chystám riešiť svoje predsilvestrovské štuchnutie, už som rozhodnutý ísť do autorizáku cez havarijnú, mám spoluúčasť 150€. Bola to aj tak moja chyba, tak nech platím! :D Potom dám info, koľko to celé stálo a či predsa menili aj svetlo.

 

58ce3b26ab450_2016-12-2914_49_04.thumb.jpg.879d4695343b51a7cddd914c9d3e03a4.jpg58ce3b39cbba2_2016-12-2914_49_28.thumb.jpg.b9bd14eb79a8c7c0478cdf4ae8b6e043.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to ženeš přes pojišťovnu tak je nějaký stříkání do ztracena nepřípustný! Prostě to hnát jedině na celokak :D

Škodovka ti nic neřekne je to vždy kompromis mezi servisem a pojišťovnou. Pojišťovák jako první řekne jestli se to bude stříkat celý nebo ne, servis pak posoudí jestli je to smysluplný co napsal pojišťovák a když případně chtějí změnu, musí si k tomu toho pojišťováka zavolat aby to schválil. 

Já tak uhnal po nárazu na bok lak celý půlky auta přes povinný viníka a výměnu i zadních dveří kde technik pojišťovny tvrdil že to půjde vyrovnat a vykitovat ;) Dostřik do ztracena mám akorát v oblasti k pátým dveřím u kufru ale tam to není vidět tak jak by mohlo na kapotě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár rokov dozadu mal presne toto isté aj ocko na svojej i30, tam to servis hyundai striekal do stratena vrátane kapoty.. a musím povedať, že na striebornej champagne metalíze nie je vôbec nič poznať. Akurát svetlo mal v trochu horšom stave a to mu nechali tak. Uvidíme, zajtra sa stavím v servise a opýtam na možnosti a termín..

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá zatím, že to na většině míst nebude hluboké a prý by to mělo jít vyleštit. Tím pádem by byla pojišťovna mimo hru, mám spoluúčast 5000Kč. Pokud ne, tak celolak 5000 jeden díl. Mám modrou race a to prý nejde moc spravovat lokálně aniž by to bylo vidět.

Jen teď nevím co s pojišťovnou v případě, že cena přeleze spoluúčast. Musím se zeptat, zda to jde hlásit dodatečně, protokol od policie mít budu dnes, tak by se snad neměli cukat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...