Přejít na obsah

Zapalovací kabely - svítí EPC a ESP, nouzový režim


davidio

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...
Am 22.6.2014 um 19:33 schrieb davidio:

Ahoj. Také se mi rozsvítila kontrolka EPC a spolu s ní i ESP a kontrolka tlaku v pneumatikách. Motor přestal mít výkon a při přidání plynu sebou auto škube jako by jelo na tři válce. Zítra volám do servisu a uvidím co mi řeknou.

Ahoj,

 

vcera se mi stal stejnej problem. Na dalnici 120km/h, najednou auto ztratilo vykon, hlaska motor do servisu, svitilo ESP a EPC. Auto cukalo jak na 2-3 valce a nebylo pomalu mozny sject z dalnice na vyjezd ve stoupani. Po vypnuti a zapnuti motoru vse ok do doby, nez doslo k zatizeni motoru. 

Co je divny, ze jsem kabel z 2. a 4. valce vytahnul skoro jednim prstem. Pri opetovnem zatlaceni kabelu na svicky jede Yetina po 200km uplne normalne. 

 

Vsimnul jsem si jedne veci a to te, ze v kabelech, ktery sly vyndat bez pouziti sily jakoby uvnitr necho chybi (viz. prava sipka). Svicky mi menili pri poslednim servisu pred ca 2000km. Nemohlo neco z te fajfky zustat na te stare svicce?

 

Diky

IMG_7362.jpeg

IMG_7387.jpeg

IMG_7386.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...