Přejít na obsah

Zapalovací kabely - svítí EPC a ESP, nouzový režim


davidio

Doporučené příspěvky

Mám takový pocit, že závada typu "poškozený kabel ke svíčce na 3. válci" je nějaká kódová značka ŠA, protože naprosto stejně diagnostikovaných poruch tu už bylo na fóru víc a vždy se pokazil kabel na 3. válci. Mimochodem mě to s 1.2TSI potkalo taky. Je fakt, že mě opravdu vyměnili onen kabel (minimálně byl od pohledu nový) a vše pak bylo OK, ale otázkou zůstává: proč se kazí pouze a jenom kabel ke 3. válci ???

Editováno: , autor: myspulin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový pocit, že závada typu "poškozený kabel ke svíčce na 3. válci" je nějaká kódová značka ŠA, protože maprosto stejně diagnostikovaných poruch tu už bylo na fóru víc a vždy se pokazil kabel na 3. válci. Mimochodem mě to s 1.2TSI potkalo taky. Je fakt, že mě opravdu vyměnili onen kabel (minimálně byl od pohledu nový) a vše pak bylo OK, ale otázkou zůstává: proč se kazí pouze a jenom kabel ke 3. válci ???

Auto uz je opraveno. Byl to opravdu poškozený kabel na třetím válci. Jeden kabel stojí 700,- a sada čtyř kabelů 1600,-. Rozhodl jsem se tedy vyměnit všechny kabely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...

Tak dnes v servisu opraveno-vymeneny zapalovaci kabely - pry poskozeny od kuny nebo nejakeho hlodavce.

Auto je garazovane a na kabelech jsem nic nevidel.Mam pocit ,ze kuny zerou jen kabely Skodovek-)...Podle mne nam Skodovka neco taji a kabel tretiho valce je vzdy rozkousany-o))).

Tak to si mohli vymyslet ve Skode lepsi pohadku! Nicmene jsem lehci o 4000Kc a doufam,ze uz bude pokoj.

Simply Clever!!!

Editováno: , autor: HONZATUL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že mě do motorového prostoru Felicie také něco leze, nežere to teda kabely, ale molitan z odhlučnění motorového prostoru. Podezírám místní kočky. U Felicie to už neřeším, ale až si koupím Yetiho, tak někam do motorového prostoru pověsím plátěný pytlík s odpuzovadlem psů a koček. B)

http://vitaminy-a-mineraly.heureka.cz/stop-pes-granulat-200g/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...