Přejít na obsah

Ukradená Fabia 1.9 TDI


pOmBo

Doporučené příspěvky

Zdravím, 

v noci na dnešek mi byla ukradena Fabia 1.9 TDI, r.v. 2002 viz foto v Praze. Je to auto od zdejšího člena. Kdyby jste jí někdo zahlídl, dejte vědět. RZ: 4T5 3769. Díky.

 

Odkaz na vlákno předchozího majitele: http://forum.skodahome.cz/topic/87859-pokladni%C4%8Dka/page-3?hl=martikk

post-33213-0-00732900-1437546356_thumb.j

post-33213-0-03818100-1437546365_thumb.j

Editováno: , autor: pOmBo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martikk: Vůbec netušim, ráno jsem chtěl odjet do práce a auto v čudu, je to k pos*ání. Takže jsem si zajel Chorvatsko, zjistil že je auto naprosto v pohodě po technický stránce, vyměnil jsem olej a všechny filtry a nechal nějakýmu kriplovi plnou nádrž....:-\

 

Wittmann: Jediný zabezpečení tak havarijko, ale těžko tam někdo zohlední ty peníze za nadstandardní péči a další co tam martikk udělal a co ovlivnilo cenu auta no....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamery v nejbližším okolí nejsou, každopádně pokud to jelo po svých, tak to musí být někde vidět, protože na dalších křižovatkách jsou měřený úseky a i klasický kamery, každopádně co mi říkal policajt, tak jen tady okolo za dnešek dvě octávky a fábina, takže to tu poměrně řádí. Pojistka vytažená taky nebyla no. Vypadá to, že nezbyde než počkat na pojišťovnu, která bude plnit tak polovinu počítám a koupím nějakej omlácenej kastlík, protože mít pěkný auto se dneska bez garáže nebo hlídanýho parkoviště nevyplatí :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla to Praha 2, přesně ulice Vnislavova - parkoviště pod železničním mostem přes Vltavu.

Nejhorší ulice v Praze. Mně tam vybrali vloni auto zhruba do hodiny a půl... :-// Kamery v tý oblasti nejsou, neboť je tam akorát hranice městských částí a ty se nejsou schopné domluvit na provozování a placení... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JirkaBrno: a kde jí mám nechat stát? mám si jí zaparkovat do kočárkárny? v Praze prostě skoro jiná možnost neni a parkovat auto někde, kam pojedu 20 minut tramvají, to to auto nemusim mít...i když vlastně ho nemám no...pravda...

 

Honza9007: jednou mě ta myšlenka napadla, že to neni ideální místo na parkování, ale nechtěl jsem si připustit, že by to mohlo vyeskalovat až v tohle a takhle rychle...

 

Co mám informaci, tak ještě včera si obvodní oddělení vyžádalo záznamy z kamer, ale je prej reálný, že to dostanou klidně až po týdnu, takže jsem se už rozloučil definitivně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko ale já nechci být otrokem auta.Auto mám na to že s ním chcu jezdit.Mám ho zaparkované pod panelákem a kdykoliv někam chcu jet nasednu a jedu.Nechcu být otrokem a chodit do garáží,které jsou daleko a tam parkoval auto.Boužel doba je taková.Já mám pojistku,jestli mi auto ukradou tak smůla,ale i tak nepočítám,že bych s dalším začal parkovat v garáži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garáž ale není jen o tom že auto neukradnou. I v garáži ho ukradnou. Ale člověk toho využije hlavně v zimě. Nemusím škrábat okna, není třeba aby něco rozmrzalo, auto není taky tak ztuhlé a když nasněží 3 metry tak ho stejně najdu :) a auto které má najeto pul mega a je parkováno v garáži vypadá mnohem líp než auto které nemá najeto ani 150 000 a stojí venku..

 

Každopadně je to smůla že ji ukradli. Dneska si koupit naftu je jako sázka do loterie kdy jí ukradnou.. A neustály strach a boj se zloději.

 

Ikdyž se najdou i světlé vyjímky. U nnás parkují superby v naftě a téměř full výbava i golfy a octavky 1,9 TDI u cesty i na parkovišti a v noci jak chodím se psem bych tam ukradl auto i s vidličkou protože bych na to měl celou noc. A nikdo by si mě nevšiml. A přesto je naštěstí nikdo neukradl..

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Co mám informaci, tak ještě včera si obvodní oddělení vyžádalo záznamy z kamer, ale je prej reálný, že to dostanou klidně až po týdnu, takže jsem se už rozloučil definitivně...

To u mě dělali taky + navíc měli k dispozici záznam z kamery uvnitř vozu vč. obličeje jednoho z pachatelů. Po měsící přišel dopis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garáž ale není jen o tom že auto neukradnou. I v garáži ho ukradnou. Ale člověk toho využije hlavně v zimě. Nemusím škrábat okna, není třeba aby něco rozmrzalo, auto není taky tak ztuhlé a když nasněží 3 metry tak ho stejně najdu :) a auto které má najeto pul mega a je parkováno v garáži vypadá mnohem líp než auto které nemá najeto ani 150 000 a stojí venku..

To neni uplne pravda kdyz jezdi auto v zime kdyz solej a das ho pak do garaze kde je vyssi teplota tak daleko driv zrezne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...