Přejít na obsah

Stahování oken dálkovým ovladačem,přestalo fungovat.


KINGMIKI_CZ

Doporučené příspěvky

Zdravím lidi,mám problém se stahováním oken. Teď v létě jsem často využíval funkci kdy jsem podržel na klíči odemknutí,sjeli všechny čtyři okna a auto se skvěle vyvětralo. Jinak funguje vše otevírání kufru taky.
Nesetkal se stím někdo někdy,moc díky.

Škoda Fabia 2011 TSI 77KW ELEGANCE DSG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahoj, dovolil bych si obnovit toto tema. Pritelkyne ma Fabii 2 FL elegance. Do nedavna fungovalo otevirani a zavirani vsech oken klickem. Po odpojeni baterie nic... Samozjremne jsem nastavil koncove polohy oken, kdyz zmacknu tlacitko ovladani okna v aute, normalne dojede az dolu i nahoru.. Ale klicem to ted proste nefunguje. Zkusil jsem i vypnout a znovu zapnout stahovani oken klicem pres Caristu, ale zadna zmena. Divne je, ze jsem baterii odpojil u tohoto auta uz nekolikrat, a pokazde stacilo nastavit koncove polohy a fungovalo to. Ted proste ne... Nejaka rada ? 

 

PS: Pokud strcim klic do zamku, odemknu a drzim, tak okna take nesjedou, ale to nesjedou ani u moji Octavie, a podrzenim tlacitka na klici to jde bez problemu...

Editováno: , autor: jan.machalik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...