Přejít na obsah

Dodací lhůta


Zagoraz

Doporučené příspěvky

Otázkou jsou kritéria podle kterých se plánuje výroba... jestli je to barva, typ karoserie combi/HB atd.? Pokud tam leží dealerovi otevřená objednávka např. na combi style 81kW těsně před momentem, kdy se má stanovit termín výroby a zákazník si nadiktuje jinou barvu + další blbosti navíc, tak to tu objednávku stejně může posunout na čekačce zase zpátky, když se to nějak zásadně překope. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důležitý je vznik komise k vozu, to že se za měsíc změní 183x je úplně jedno, jedině, když automobilka vydá restrikce na něco, například nyní je na motor 1.2TSI 81kW tak se může stát, že dojde k malému posunutí..

Jinak objednávání vozů na sklad není žádné terno.. Prostě to má na starosti jeden člověk a ten si hlídá, kdy se bude plánovat do výroby a v případě, že není zákazník, naskládá si to podle sebe, například co cche mít na salonu a prezentovat, popřípadě ví, jaké verze se nejvíce poptávají na skladové kusy..

Není to věda, má to logiku a jasný selský rozum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mě taky zajímalo jak plánují výrobu. Ale podle toho co jsem viděl v létě na dni otevřených dveří tak to vypadá že na tom až tak nezáleží na výbavě. Na lince jsou za sebou různé barvy, motorizace, ...

To je schvalne, narocnejsi a jednodussi kusy se zpravidla stridaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes telefonoval s prodejcem ohledně doladění konfigurace a ptal jsem se, jestli už se neví něco bližšího ohledně výroby. Cca. po měsíci od objednání (12.2.) zatím žádná změna - orientačně 20. týden - takže půlka května... Fabia Combi Style 81kW. Je ještě brzo, ale doufám, že to snad o nějaký ten týden dopředu poskočí...

Editováno: , autor: Jara-i
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já objednával 12.2.2016 - ještě nemám ani info o zaplánování do výroby, které prý prodejce dostává cca. měsíc před výrobou... Combi Style 81kW... Že by třeba problém byl v 6 st. převodovce pro silnější verzi? :-(

Editováno: , autor: Jara-i
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, vybral jsem si tu komplikovanější verzi TSI, tak snad se to čekání vyplatí! :-) Ale to čekání je utrpení a čím víc se to blíží, tak je to horší a horší...! :-D

@ Trautenberk: Ještě, že nemám v konfigu dešťový senzor... Už to nějak funguje nebo už to neřešíš? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...