Přejít na obsah

Dodací lhůta


Zagoraz

Doporučené příspěvky

Výrobní kapacita je už holt na takovou dobu rezervovaná. Ale prej to začínají celkem honit. Já jsem objednával v půlce září a že na konci listopadu by mohla být. Takze nějakých 10 tydnu cca čekání. Tak jsem zvědavej. Ono taky každá motorizace má jiný termíny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu o čem mluvíš. Já jen psal že mě to vyrobí po 8 týdnech. Možná narážíš na to že tady jde o dodací lhůtu tak ok. Dodací lhůta na salon bude 9 týdnů a předpokládám že nejzažší 11 týdnů do předání. Pořát to není 14-16. A když ti něco tak strašně vadí tak nechápu že vůbec reaguješ to už jsem ti psal i v jiném tématu. Nebo specifikuj tvý narážky přesně, předejdeme tady potom zbytečnýmu tlachání o ničem. 

Editováno: , autor: MilanHos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Voice napsal:

To je teď takovej zájem?

 

Já odpověděl na poslední větu, nevím co na tom nechápeš.

 

 

Tak tohle zrovna je mě jasný že raději si dají větší rezervu. Ale dix1 napsal až teď že mu to řekl dealer, myslel jsem že mu to takto už vyrobili tak jsem reagoval že to může být i dřív.

Mě šlo spíš o tu narážku že to tak dělají abych se já osobně mohl zeptat, takový komenty si můžeš odpustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som objednával Fabiu vo výbave Style 23.8 2016 (34.týždeň) kedy mi bolo povedané že čakacia doba je 2 mesiace. Pred pár dňami som volal s dealerom že výroba je naplánovaná na 45. týždeň. Takže hádam všetko pôjde ako má a auto si prevezmem koncom tohto mesiaca :rolleyes:

Editováno: , autor: Misho28
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
před 24 minutami, Ondraa napsal:

Fabie jsou myslím všechny v mladé Boleslavi.

S čekací dobou jsem počítal a naplánoval si to na jaro, takže žádná deprese :-)

Výrobu předpokládám v MB a hlavně nad tím ani raději nepřemýšlím.

Mám přístup do TPCA a když vidím,

co se s těma angličákama děje po sjezdu z linky, tak mi to přijde dost drastický...

floutek naskočí...gumovačka...rána...válce, otáčkoměr do červeného, gumovačka do myčky nebo co to je a šup ven na dvorek :-)

Asi je to normální, že to tam nikomu nevadí, ale představa, že se někdo takto chová k mému autu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Fabie se vyrábějí v Boleslavi. Kolega si 2 týdny po mě objednával Jetiho a dneska mu volali, že ho může vyzvednout. Takže čekal 6 týdnů. Se někdo má. Na druhou stranu jsem nakonec ale rád, že budu mít auto až v březnu, když vidím ten sníh a bordel co je ted na silnicích, tak si nakonec rád počkám:t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...