Přejít na obsah

Dodací lhůta


Zagoraz

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Objednávka 31.1., odesláno 3.2. po připsání zálohy. Ve smlouvě byl předběžný termín 17.4. Výroba ve 14 týdnu a předání 18.4.

 

Fabia Style 1.2TSi 81kW, Červená Rio. Mám tam toho dost (adaptivní tempomat, kamera, vyhřívaný trysky, multimedia plus, style advance, paket pro špatné cesty..).

 

Nebýt velikonoc, asi bych jí v pátek měl. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

Zdravím Objednal jsem si novou Fabii v půli března
Prodejce mi řekl že auto bude dodáno za 6 až 8 týdnů ale v předkupní smlouvě je napsáno až 12 týdnů
Tak se chci zeptat jak jste na tom vy s termínem dodání A za jak dlouho vám reálně Fabie byla dodána

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když prodejce vidí v systému, že auto již bylo naplánováno do výroby - je od této doby už nějaký pevný termín výroby? Třeba že platí od data naplánování 3 týdny a tak. Já mám naplánováno z 23.3. Navíc teď jak to vozí lakovat do DE to bude asi déle co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, objednavali jsme Fabii combi Trumf ve ctvrtek a termin dodani je 20.cervence tak uvidime. Muzu mit jen dotaz? objevili jsme 16" alu kola za slusnou cenu na eshopu skoda, ale dodavaji Trumfa i diskama s pneu. Myslite, ze by se dalo nejak domluvit, aby nam dali jen disky (na zimu) a letni pneu treba s doplatkem vymenit na ty 16"? 

Editováno: , autor: Peťa Shvecik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domluvit se dá cokoliv, záleží na ochotě prodejce. Tady na fóru myslím to někdo takto udělal, ale asi jen komplet za komplet. Osobně bych to moc nekomplikoval, plecháče seženeš kdekoliv, takže se zeptat jestli jsou ochotní ty komplety od tebe odkoupit, že by jsi si nechal od nich nazout a nasadit rovnou 16” než odjedeš ze salonu.

Je to ale mimo téma tak ti ještě napíšu v tématu kam se to hodí více.

 

Jinak ten červenec je reálnej, když je to takhle před celozávodkou tak je šance, že to bude i dřív, tak držím palce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎9‎.‎4‎.‎2018 na 18:21, Mira28 napsal:

Zdravím Objednal jsem si novou Fabii v půli března
Prodejce mi řekl že auto bude dodáno za 6 až 8 týdnů ale v předkupní smlouvě je napsáno až 12 týdnů
Tak se chci zeptat jak jste na tom vy s termínem dodání A za jak dlouho vám reálně Fabie byla dodána

 

 

já objednal koncem ledna 2017 a pro auto jsem šel 21.4. ..ale měl jsem zvláštní lakování :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinac jsme vahali s manzelkou mezi rapidem a fabkou. Bohuzel prodejce nevedel, jestli bude uz auto osazeno filtrem pevnych castic a u rapidu byla podstatne delsi dodaci doba a tam nam rikal, ze se mu jiz nevyhneme. Na fb ŠA mi pak ze skodovky napsali, ze fitry budou az po faceliftu, tak jsem si celkem oddychl :) a snad to stihnem do toho 20.cervence lepe i driv, protoze mame na nasi staricke fabia 1 1.2htp 47kw (200k) technickou do 19.cervence a davame ji za trade-in bonus.

 

Edit: barvu Vam mohu jen zavidet, ale vzhledem k tomu, ze auto parkujeme prevazne na sidlisti a u nakupaku(kde pracuje manzelka), tak jak vidim ten nas dodreny lak od vuzku a bezohlednych lidi z dveri aut - zakladni barva byla jasna volba. 

Editováno: , autor: Peťa Shvecik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Dixik2 napsal:

MilanHos: Zelená rallye je metalíza.Je ve standartních barvách.

Ano je ve standartních příplatkových barvách, ale zelených není mnoho a ve výrobě to čeká až jich pojede více pohromadě. Takto mě upozornil prodejce, že to může ale nemusí ovlivnit termín. Já jsem měl termín někdy 12.12.2016 a stihli to předposlední týden v listopadu a na konci jsem ji měl doma. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 4. 2018 na 9:40, Peťa Shvecik napsal:

Ahoj, objednavali jsme Fabii combi Trumf ve ctvrtek a termin dodani je 20.cervence tak uvidime. Muzu mit jen dotaz? objevili jsme 16" alu kola za slusnou cenu na eshopu skoda, ale dodavaji Trumfa i diskama s pneu. Myslite, ze by se dalo nejak domluvit, aby nam dali jen disky (na zimu) a letni pneu treba s doplatkem vymenit na ty 16"? 

 

Hm to máš 14 týdnů - mě na krátkej Trumf řekly 8 týdnů. Jinak ty 16" jsou za super cenu, ale guma na to stojí skoro dvojnásobek co disk :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V 16. 4. 2018 na 20:08, Pajaa-76 napsal:

 

Hm to máš 14 týdnů - mě na krátkej Trumf řekly 8 týdnů. Jinak ty 16" jsou za super cenu, ale guma na to stojí skoro dvojnásobek co disk :( 

 

Kdyz by se dalo doplatit za ty 215/45 R16 misto tech R15 nebylo by to tak zle, ale dat cca 4*2000 + cena techa alu a ktomu mit zbytecne kola navic uz je zbytecny luxus. Volali jsme prodejci a domluvit se nedalo, tak to zatim nechame byt....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...