Přejít na obsah

Dodací lhůta


Zagoraz

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Zdravím,

Nevíte prosím jak dlouho se bude auto převážet k prodejci? ja si koupil auto 12.3 vyroba je naplánovaná na 21 týden tj 21-25.5

doufám, že nebudu muset čekat dalších 14 dní od data výroby, než ho dovezou k prodejci.

Děkuji za informaci 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, akbel napsal:

Zdravím,

Nevíte prosím jak dlouho se bude auto převážet k prodejci? ja si koupil auto 12.3 vyroba je naplánovaná na 21 týden tj 21-25.5

doufám, že nebudu muset čekat dalších 14 dní od data výroby, než ho dovezou k prodejci.

Děkuji za informaci 

Já jsem objednával stejně jako ty a auto mě vyrobili 23. dubna u dealera bylo za 3 dny a předání bylo v pondělí ale asi záleží na tom odkud jsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

no vzhledem k tomu co se tu psalo. zahajeni vyroby 6.8

jizdy novinaru v tydnu od 13.8 a zahajeni prodeje v tydnu od 20.8.

tak driv to asi nebude. No a pak zalezi jak se jim nasbiraji objednavky atd. muj tim ze bude to tech klasickych 9+/-2-4 tydny.

co ti rekl prodejce na predbezny termin?

ale znalejsi ti asi reknou lip. to jsou jen moje tipy.

Editováno: , autor: lumirnavrat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My objednali Fabii Trumf kolem 15. dubna a auto bylo na prodejne pripraveno jiz 15. cervna. Zvazovali jsme si pockat na facelift, ale chceme uz letos jet v novem aute na dovolenou a navic jsem se chteli vyhnout filtru pevnych castic. Jinac s motorem zatim spokojenost jak jsem psal. Mame ted nalitane 1500km a spotreba na delsi trase po okreskach byla kolem 5.1l/100km, ale do prace kdyz jedu vklidecku podle predpisu a otacky drizim kolem 2000, tak sem zajel pres Ostravu i za 4.1l 

 

Vsichni nadavaji na trihrnky, ale po dlouholete zkusenosti s htp, ktery nas nenechal nikdy ve stychu (kde lidi tvrdili ze se to po 100k km rozpadne jsme nalitali vklidu 200k km). Tak jsme s klidem sli do trihrnku TSI 70kw. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a prodejce uz mel nove ceniky a katalogy? nebo jsi proste rekl stupen vybavy a neresil priplatkovou vybavu? Ja puvodne taky chtel objednavat, ale prave cekam na ceniky* a konfigurator. Navic jsem v kvetnu chytil klistovku :( Takze jsem na nemocenske :(

 

* teda cesky cenik se tu nekde uz objevil. v nemocnici jsem se do nej dival na mobilu, ale pak uz jsem jej doma zpetne nedohledal :( v mobilu byl jen slovensky:(

Editováno: , autor: lumirnavrat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...