Přejít na obsah

Dodací lhůta


Zagoraz

Doporučené příspěvky

Dobry den, Octavia 1.5tsi style objednana 24.7., najneskorsi termin dodania mi dali 17.12.2018, s tym ze v 9.mesiaci je spomalena vyroba kvoli novej emisnej norme. Nahodou by ste mi nevedeli niekto poradit, kedy asi by som mohol ocakavat vyrobu a dodanie?

naposledy koncom augusta/srpna som komunikoval s predajcom, dozvedel som sa, ze vyrobny tyzden mi este nebol urceny. Dakujem za akekolvek informacie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak dneska jsem se byl na neco poptat v AS a v systemu sviti mi KT41. takze to vychazi vyroba  v 6tydnu od objednani.

Navic od 3.9 je spustena opet akce na tradein bonusy. takze uvidim zda mi projde.

To budou jeste delsi  3 tydny:( nez dosud :)

-------

update: takze aktualni stav je na Vypravne sice bez data, ale je vyrobeno:). Snad se podari pristi tyden prevoz k dealerovi a domontaz drobnosti a predani.

--------

update: tak auto mam u dealera. Dnes jsem se byl podivat. Pokud se podari vystrojit (kryt motoru, zasterky, prahy, patriot), tak mozna v patek budu prebirat.

Takze tech 6-8 tydnu sedi.

Editováno: , autor: lumirnavrat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím,

 

objednali sme si fabiu combi style. V septembri. Termin dodania sme si dohodli zaciatok Januara (tri mesiace v zmluve).

 

V decembri sa ozval predajca, ze fabia bude meskat, dal mi na vyber nejkae skladovky ako alternativu s horsimi motormi co som odmietol. ja chcem svoju povodnu kompenzaciu.

 

teraz mi upresnil termin ze by mala byt k dispozicii koncom februara.

 

bude to dohromady 5 mesiacov.

 

V zmluve je uvedene ze sa zavazuju dodat vozidlo do 3 mesiacov.

 

 

Co myslite z moralneho a pravneho hladiska, aku kompenzaciu by ste zvolili vy a co je realne?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bojler: citujem predajcov email 

Čo sa týka Vášho vozidla ktoré máte objednané, došlo k nepriaznivej situácii v súvislosti s motorom 1.0 TSI. Veľký záujem o tieto motory spôsobuje kapacitné problémy vo výrobe a tým pádom predĺženie dodávok vozidiel s týmto motorom. Momentálne je výroba posunutá o niekoľko týždňov neskôr, to znamená nebudeme schopní dodať Vám vozidlo v stanovenom termíne.

 

namiesto toho sa mi snazil podstrcit 55 kW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mňa podobná situácia - objednávka auta začiatkom septembra 2018 (09/2018); dodanie podla zmluvy január, február 2019 (01 - 02/2019). predajca mi písal, že auto by sa malo vyrábať v 20 KT 2019 - máj (05/2019). vraj žiadal dodanie tak, ako bolo uvedené v zmluve a auto by malo ísť do výroby v 9 KT...

 

wtf?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, tony421 napsal:

Po novom sa bude Fabia 3 ponukat co sa tyka 81 kw motora uz len s AP. Vid cennik. Preto tie obstrukcie s kombinaciou 81kw + 6st MP. Vcera mi to vysvetlil predajca.

aha, inak pravdu hovoríš. minule som pozeral cenník a ozaj tam bola len 7°AP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Čus. Naše zkušenost - objednáváno 2/2018 termín dodání podzim 2018(6měsíců) skrz barvu tangeríne, v červnu 2018 dodáno a převzato, koupeno. . Potřebují minimálně 6ks aut v této barvě aby to stříkli ve fabrice a pokud se sejdou tyto barvy druhý den od obědnání to měsíce je vaše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj, moje zkušenost je: podepsaná kupní smlouva 15.2.2019, dodáno k dealerovi 11.4.2019, vůz přebrán 29.4.2019. FIII kombi style+. 

(jinak vděčím krátké době dodání, že se upravoval skladový vůz dle mé konfigurace ?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...