Přejít na obsah

Dodací lhůta


Zagoraz

Doporučené příspěvky

tu je info co som pisal do ineho vlakna: od predajcu mam info ze terminy sa posuvaju o cca 4 tyzdne . mam objednane od 15.5 (20KW) a tiez som cakal na cca. zaciatok septembra ale vraj to uz neplati celoplosne. ohladne terminov ide moj predajca na stretnutie na vedenie Skoda SK buduci tyzden, takze terminy budu potom upresnene....neviem ako je to v CR

 

....tiez sme skusali menit konfiguraciu uz objednaneho auta, ale v case zavaznej objednavky sa uz nedalo menit to objednane na sklad. dlho sme vahali..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptal jsem se ve škodě.prý nejsou motory tsi,dodací lhuta tak 4měsíce..Pak si kup auto,když ti přijde v prosinci-ztratíš celý modelový rok,za měsíc máš "rok" staré auto...Tetrevarna-kolik ti nabídli slevu?

sleva 55 jen mně zaraží termín 20týdnů to je začátek prosince prodejce říkal max do konce září (na sjetině je 2015) ale pravda že jen říkal objednal jsem celkem 3 vozy (F,O,Y) tak jsem zvedavej bombarduju ho každej tejden nebo ho pošlu do řiti ale mám potvrzeno že socky trvaj déle .............. Editováno: , autor: tetrevarna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...