Přejít na obsah

Dodací lhůta


Zagoraz

Doporučené příspěvky

celkem pruser co se tyce bezpecnosti, nevim jestli pochybeni a nebo selhani ceho si..... vsechny auta jsou uz opraveny a i jiny dodavatel, takze vse by melo byt v pohode, stahlo se to pres celozavodni dovolenou, ktera koncila 25.7. takze vsechny auta uz jsou ( meli by byt ) v poradku,... pokud chces vice informaci, napis mi SZ, je to dost interni vec a i tak bych to nemel sirit, ale mam svoje zdroje, takze nezjistitelne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Lukason napsal:

celkem pruser co se tyce bezpecnosti, nevim jestli pochybeni a nebo selhani ceho si..... vsechny auta jsou uz opraveny a i jiny dodavatel, takze vse by melo byt v pohode, stahlo se to pres celozavodni dovolenou, ktera koncila 25.7. takze vsechny auta uz jsou ( meli by byt ) v poradku,... pokud chces vice informaci, napis mi SZ, je to dost interni vec a i tak bych to nemel sirit, ale mam svoje zdroje, takze nezjistitelne ;)

A to se stalo zmenou nejakeho dodavetele/postupu? Nebo na to prisli az ted a auta vyrobena do teto chvile jsou tim postihnute?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikoz mi pise dost lidi, coz jsem ani necekal :D ... tak to napisu radsi rovnou sem ;)

Jednalo se, aspon z meho pohledu, a nemyslim si ze jen z meho pohledu o dost fatalni bezpecnostni chybu.

Kdy pri zkouzkach bylo zjisteno, ze se co si stane s volantem a nejde pak vubec zatacet,... po dukladnem a rychlem poohledani bylo zjisteno, ze sloupky rizeni ( nevim v jakych mistech ) jsou svareny jen dvema svary !!!!! kdez to meli byt svareny ctyrmi svary ! .... tudiz pri nejake kriticke situaci, kdy doslo treba k necemu prudsimu a velkemu prenosu sil, tak sloupek prasknul a posleze uz neslo zatacet. Proste dost nebezpecne.

Skodovka na to zacla reagovat tim, ze vyroba furt bezela a auta se radila v zavode vsude kam to slo, tudiz ruzne travnate plochy, chodniky a plno dalsiho, kde bylo dost mista,..... ( proste nechteli zastavit vyrobu, je to jasne uz z ekonomickeho hlediska, kde hodina zastaveni vyrobni linky stoji klidne i nekolik set milionu korun ). Po zjisteni zavady a pochybeni vyrobce, byl okamzite nalezen novy vyrobce dilu, kde pak vse bylo uz v poradku.

Vyrobena auta s touto vadou, se pak rozebirala a menil se u nich novy sloupek rizeni,... vse se stihlo v radu udajne 3 tydnu opravit, proto zde mnozi nevedeli co se s autem deje, delo a plno dalsich veci.

Mam informaci, ze zadne auto se s touto zavadou nedostalo do obehu a vse podchytili v cas, ale zase otazka, aby to nebyla bludna informace. Nicmene, nam stejne nic jineho nezbyde, nez tomu opravdu verit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

podchytili to vcas, jelikoz testovaci zkouzky probihaji furt, a samozrejme vedi, ktera serie rizeni se zrovna zapojuje do auta,... ty by bylo celkem naprd u takove velke firmy aby nemela prehledy, ktera dodavka, serie, kdy byla zrovna privezena a atd, se prave montuje do auta ;)

Je to urcite co se tyce bezpecnosti velky pruser, takze i kdyby neco, uz by si mel auto stazene minimalne u dealera, i treba s nejakou zaminkou ze je potreba prehrat nejaky software ;) .... tohohle bych se nebal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych jestli někdo ví jak dlouho před vyrobením se dá zjistit termín na kdy je auto už naplánováno. Bohužel dostávám od prodejce vždy jen informace typu 3-4 měsíce nebo do 15 týdnů, objednal jsem 13.6. může mi to někdo kdo pracuje v ŠA říct? Nebo dokonce zjistit? Děkuji.

Editováno: , autor: Lukáš F.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 2 hodinami, Lukason napsal:

14 dni pred vyrobou urcite ne,... bude vedet cca 4 - 5 tydnu pred vyrobou kdy mu vyskoci vyrobni tyden v systemu. 

Tedka vyskocilo pred 14 dny, vyrobni termin auta ktere se bude vyrabet na konci zari, takze to urcite neni 14 dni ;)

Tak to zkusím napsat prodejci co mi napíše teda, beztak me zase odpalkuje odpovědi jako předtím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hours ago, Lukason said:

14 dni pred vyrobou urcite ne,... bude vedet cca 4 - 5 tydnu pred vyrobou kdy mu vyskoci vyrobni tyden v systemu. 

Tedka vyskocilo pred 14 dny, vyrobni termin auta ktere se bude vyrabet na konci zari, takze to urcite neni 14 dni ;)

Souhlas, me prodejce rekl mesic dopredu na ktery vyrobni tyden je zaplanovano, a kdy pravdepodobne dorazi do autosalonu. Vysledek byl ten, ze se netrefil o 1den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...