Přejít na obsah

Dodací lhůta


Zagoraz

Doporučené příspěvky

před 16 hodinami, Čečulák napsal:

Objednáno 10. ledna (Style TSI) s dodací lhůtou 10 týdnů a dnes ráno info, že auto je na salonu i s hotovým TP.

Nijak jsem je neprudil a naopak jsem jim říkal, že dříve auto nepotřebuji...:-).

Myslíte, že ta rychlost dodání ve Vašem případě záleží především na motoru a převodovce? Týden před Vámi (5.1.2017) jsem objednával kombíka, TSI s 81kW, DSG, Style Advance + nějaké drobnosti navíc, ale pořád to vypadá nejdříve na konec března nebo začátek dubna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Sklíčkař napsal:

Myslíte, že ta rychlost dodání ve Vašem případě záleží především na motoru a převodovce? Týden před Vámi (5.1.2017) jsem objednával kombíka, TSI s 81kW, DSG, Style Advance + nějaké drobnosti navíc, ale pořád to vypadá nejdříve na konec března nebo začátek dubna.

 

Ano, taky to muze byt i na motoru a prevodovce, nejvice ale nezalezi jen na tom, hlavne zalezi na vybave a dalsich specifikacich ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Lukason napsal:

 

Ano, taky to muze byt i na motoru a prevodovce, nejvice ale nezalezi jen na tom, hlavne zalezi na vybave a dalsich specifikacich ;)

 

Děkuju :-)

Měsíc už není taková doba, co ještě musím čekat, ale kdyby bylo překvápko o něco dřív, nezlobil bych se :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já objednával černou metlu combi Style 66 kw. Z výbavy navíc akorát paket pro šp. cesty, tažné, hagusy. Převzít jdu ve středu, takže od sepsání smlouvy jsem čekal na den přesně 13 týdnů. Cesta z prodejny domů bude necelých 100 km, takže se s ním alespon trošku zžiju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎2‎.‎3‎.‎2017 na 8:45, Sklíčkař napsal:

Myslíte, že ta rychlost dodání ve Vašem případě záleží především na motoru a převodovce? Týden před Vámi (5.1.2017) jsem objednával kombíka, TSI s 81kW, DSG, Style Advance + nějaké drobnosti navíc, ale pořád to vypadá nejdříve na konec března nebo začátek dubna.

Byl jsem si domluvit předání na salonu a poptal jsem se, zda moje auto bylo překonfigurováno ze starší objednávky a odpověď zněla že ne.

Sám prodejce potvrdil, že dodání po 6 týdnech není běžné, důvod zrychlení vykrytí požadavku  neznal.

31.1. ještě proběhla drobná změna konfigurace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu mě to zajímalo, tak jsem se ptal kámoše, co někde na Fabiích dělá mistra. Důvodu urychlení může být hodně a většinou je to na úkor někoho jiného, komu se to naopak zdrží. 

Lakovna lakuje Octavie a Fabie a pokud je dost objednávek na Octavie, tak mají před Fabiema přednost. Jinak pak stačí porucha robota, který lakuje třeba bílou, tak se jedou jiné barvy a to samé třeba svařovna, linka jede tak, aby nestála a pokud něco není, tak se dělá to co je. 

Ohledně lakovny, tak tady nestíhají a z části se vozí lakované karoserie z VW z Německa. 

 

U údajně konkrétně u Fabií dbají na kvalitu, že jako vadné díly se vyhodnocují vady, které si zákazník ani nemá šanci všimnout a oni jí vidí pod lampou nebo lupou. Když to pak jde na opravu, tak je to zase zdržení ve výrobě a posune se dodání. Pokud nelícují plechy, nárazníky atp, tak se vše ladí na repasi, aby to bylo jak má být, protože karoserie má nějakou toleranci a přímo při montáži to nejde vždy udělat úplně přesně. 

 

 

Editováno: , autor: orinhd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...