Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Zagoraz

Dodací lhůta

Doporučené příspěvky

hmm tak to vypada pro me tak na prelom rijen/listopad vyroba. Coz sedi s infem z infolinky, ze vyroba 8-12 tydnu ted. Objednano kolem 30.8.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Dobry den, Octavia 1.5tsi style objednana 24.7., najneskorsi termin dodania mi dali 17.12.2018, s tym ze v 9.mesiaci je spomalena vyroba kvoli novej emisnej norme. Nahodou by ste mi nevedeli niekto poradit, kedy asi by som mohol ocakavat vyrobu a dodanie?

naposledy koncom augusta/srpna som komunikoval s predajcom, dozvedel som sa, ze vyrobny tyzden mi este nebol urceny. Dakujem za akekolvek informacie.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevěděli, jediné správné informace získáš od svého prodejce. A mimochodem, toto je sekce Fabia III.

• Líbí se mi 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak dneska jsem se byl na neco poptat v AS a v systemu sviti mi KT41. takze to vychazi vyroba  v 6tydnu od objednani.

Navic od 3.9 je spustena opet akce na tradein bonusy. takze uvidim zda mi projde.

To budou jeste delsi  3 tydny:( nez dosud :)

-------

update: takze aktualni stav je na Vypravne sice bez data, ale je vyrobeno:). Snad se podari pristi tyden prevoz k dealerovi a domontaz drobnosti a predani.

--------

update: tak auto mam u dealera. Dnes jsem se byl podivat. Pokud se podari vystrojit (kryt motoru, zasterky, prahy, patriot), tak mozna v patek budu prebirat.

Takze tech 6-8 tydnu sedi.

Editováno na lumirnavrat

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se