Přejít na obsah

Dodací lhůta


Zagoraz

Doporučené příspěvky

Pamatuji si jak se kritizovalo HTP a pak najednou změna! Každý psal, kolik ty motory vydrželi tisíc  a to se ze začátku psalo že do 100tis., jsou pryč. Sám mám s nimi zkušenost a nemohu říci nic špatného. Olej po 10 tis. a motor byl spolehlivý. Pro klidného řidiče proč ne. Každý nemusíme závodit. Prostě bych to nechal na tom kdo si to kupuje a třeba budeme překvapeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl navštívit 6. prodejce :D a sdělil mi, že čekací doba na Fabii Combi je 5 měsíců. Auto by jsme chtěli až ke konci února, prý umí i nechat zadat do systému, kdy to auto má být vyrobený.

Projel jsem se litrem v kombi a ve stylu a jede to stejně jak HTP krátká a i při 5tis. otáček není zvuk motoru obtěžující, spotřeba s klimou 5, 8l a to jsem to honil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabie combi 1.2Tsi 66kw  Style capuccino , objednáno dne  21. dubna a konečně informace od prodejce, že tento týden bude přivezena do autosalonu a příští týden předávání tj. za 18 týdnů. Už jsem myslela, že to vzdám, ale kdo počka se dočka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabie combi 1.2Tsi 66kw  Style capuccino , objednáno dne  21. dubna a konečně informace od prodejce, že tento týden bude přivezena do autosalonu a příští týden předávání tj. za 18 týdnů. Už jsem myslela, že to vzdám, ale kdo počka se dočka.

Závidím, u mě to je prý na 20 týdnů, snad to uteče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes již Fabie combi dorazila do autosalonu, je zaplaceno jen čekám na předání, ale až po neděli ještě tam musí nainstalovat construct, najednou nestíhají. Viděla jsem ji a vypadá pěkně v té capuccino elegantně, už bych s ní nejraději odjela dom. Dnes jich přivezli hodně a ve všech barvách a typů. Tak vám všem co čekáte, držím palečky ať je to brzy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já v Tukasu taky viděl plno bílých kombíků, už polepené Eurovia.

Spíše si myslím, že prodejci vyčerpali přidělená auta do konce roku a budou je dávat od ledna. Že by to zákazníci odříkávali nebo zrychlili linku se mi nezdá, nebo opadl zájem o Rapida a linka je volnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak jsem se konečně také dočkal, dokonce o něco dříve, než se předpokládalo. Pro ty, kteří stále čekají tak uvádím aktuální informace:

 -objednáno 24. týden  (Fabia III Combi Style - MR2016,  1,2 TSI 81 kW, 6° manual , Bolero+SmartLink, KESSY, bílá Candy.)

 -výroba 38. týden

 -převzetí 39. týden

Cesta domů cca 250 km, průměrná spotřeba 5,2 l/100 km při pohodové jízdě s dodržováním rychlostních limitů. Zatím max. spokojenost ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...