Přejít na obsah

Dodací lhůta


Zagoraz

Doporučené příspěvky

No vidis ze to jde ;) 

otazkou je kdy v kalendarnim tydnu ... jestli hnedka v pondeli nebo az na konci,.. vyroba auta trva cca 3 - 4 dny, pak zalezi jak rychle ho vyexpeduji a otazkou jestli nebude nejaky problem, to se pak muze klidne o par tydnu opozdit. 

Nicmene v rijnu by si se ho mel dockat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vzhledem k tomu jak daleko si po mě objednával si myslím, že by jsi konec Října měl mít vyrobeno a přelom Říjen/Listopad převzato. Už se neskutečně těším a hlavně mě tak trošku už tlačí čas, ptž jsem cekal, že do konce Září už budu mít auťák doma, ptž stávající F1 má zájemce (bráchu) co by ji už za 2 týdny potřeboval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to vychází ten 42 KT výroba, jak si psal to by sedelo. Btw: já jsem mu psal taky spousta krát, doplňoval jsem výbavu a pak měnil palubovku a potom úplně celej interiér na béžovou :D už jsem si říkal kdy mě pošle ke všem čertům :D a na datum dodání jsem psal snad 3-4x ptž pořád mi odpovídal stroze a na poslední mail už mi volal, že teda ten 39 KT je naplánováno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja taky oficialne objednano 4.7. ale problem je v tom ze to prerusila zrovna 3 tydenni odstavka ( dovolena ) v Bolce, takze to se do toho taky promitne, jinak by sme to meli urcite driv,... ja svoji Fabku mam do konce srpna, resp. 1 zari ji chce znamy pro manzelky ktera v tom bude vozit deti. a ja pak budu holt jezdit na kole, chodit pesky a nebo vlak a socka :D a to se mi taky moc nechce :D doufejme ze to bude do konce rijna ci zacatkem listopadu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Mesic urcite ne, pocitej i vic,... planovani vyroby je zavreno cca 5 tydnu před vyrobou, takze klidne i dva mesice nemusíš vedet nic.

 

Neber auto jako vyslovene rohlik, co se ti přes noc upece v pekarne. Ano auta jsou brany v dnesni době ještě vetsi spotrebni zboží nez třeba před 5 lety, ale i tak.

Na Octavku cekas klidne i pul roku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak 5 tydnu to souhlasi co mi řekli že předpokládaný termín výroby mi zavolají tak za měsíc a půl kdy taky podepíšem úvěry a podobný věci. Jako mě je jasný že si musím počkat, s tím já nemám problém, navíc mě oznámili že do vánoc by to v salonu mělo být takže to je uplně cajk. Jen mě přišlo divný že jen zaplánování trvá měsíc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono to neni o tom, ze by zaplanovani trvalo mesic... ze by to byl tak narocny proces... jen holt planuji vyrobu na mesic dopredu (s dodavateli a tak) tak ti nechtej davat termin driv, nez ma urcitou pravdepodobnost skutecnosti...

navic auta tak uplne nejdou do vyroby podle poradi v jakem byla objednana, ale vstupuji do toho dalsi veci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malo kdo si dokaze zive predstavit, co to vubec obnasi, nekdo si rekne, nejaka vyroba auta, to smontuji a hotovo. Tak to opravdu neni. Vse zavisi na dodavatelich, dale pak na ruznych problemech cop vyrobu ovlivniji, at ve fabrice nebo ve fabrice dodavatele prislusneho dilu, vyskytne se nekde problem a uz se to postupne stupnuje i na dalsi.

Je to tezke popisovat, je toho opravdu moc.

 

Doposud se pracovalo Po - Pa tedka pribude udajne i pracovni sobota, takze to je dalsi den k dobru ( cca 1000 aut ) takze by to melo odsypat rychleji ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pracuji ve fabrice jako plánovač na výrobní linku, takže něco podobnýho zažívám denodenně. V kontaktu jsem s master plánováním a občas i s nákupem takže si to dokážu živě představit a každý drobný kix že chybí šrouby nebo dodavatel nestihl nebo dovezl nekvalitu pro mě znamená přeplánovat celý plán a jistý přesčas :D Štěstí je že většina těchto kixů se zastaví už na masterplaningu, neštěstí že mě potom posílají plány ala pejsek s kočičkou :unsure:

Živě jsem si dokázal představit když měli problém s tyčkou řízeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz nas HP pozvalo na prohlidku dozavodu sveho klienta - SA a v Boleslavi nam slecna ukazovala jak cely cyklus od objednavky do predani klientovi, tak me dodaci lhuta neprijde dlouha v kontextu co vsechno se muze pokazit :-)

Je to proste dan za to ze mane auta presne podle sveho vkusu... a to je k nezaplaceni :-)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...