Přejít na obsah

Dodací lhůta


Zagoraz

Doporučené příspěvky

No ja vedel o presnem terminu vyroby Fabie cca 3 tydny dopredu, zato u Yetiho jsem se dozvedel rovnou az to, ze uz je na autosalonu a to kdyz jsem prebiral Fabii, tak prodejce rikal, ze termin vyroby Yetiho je jeste neznamy, predbezny predpoklad byl az unor 2017 a pritom byl vyroben par dnu po Fabii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se to odvíjí od PRODEJCE.

Často objednají auta dopředu co se prodává. A před výrobou upravují dle přání zákazníka. Tak se dá ušetřit i 3 týdny z doby čekání.

Vím to z vlastní zkušenosti, když jsem obcházel prodejce před koupí. Mimo ceny, mne zajímala i dodací lhůta a ta se lišila o ty 3 týdny.

Všem jsem předložil co chci, jaké doplňky jakou barvu a ptal se na cenu a termín dodání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkal, že se ozve až bude něco vědět. Asi zapomněl. Přeci jen je to obrovská firma a zákazníků je tam hafo. Otravovat ho už nechci. Počkám až zavolá, že tam auto stojí. Když by bylo za 2-3 týdny budu rád. Přeci jen se mi nechce kupovat letos zimní kola. Už jsem investoval dost:wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějakej až moc odbytnej prodejce teda. To ti zavolá, ale až bude auto na salonu dřív nehne brvou! Já psal email 2.11., měsíc před nejzažším termínem výroby kterej jsem měl ve smlouvě a odpověděli že za 14 dni tj ve 46 týdnu bude výrova. Potom když jsem tam v 46 tydnu v pondělí byl sepsat smlouvy apod tak řekli že do středy bude auto na lince, díky svátku jsem se předání dočkal až za týden další středu ale auto už bylo k prohlídnutí už od pondělí na salonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...