Přejít na obsah

Dodací lhůta


Zagoraz

Doporučené příspěvky

1.2Tsi 66kw kombi Style +Plus, Bolero, 16 Beam, kotouče vzadu, šedá metalíza :-) 

Auto jsem čekal až někdy v říjnu, takže jsem mile překvapený. Nevím jestli je to reálné, ale objednával jsem u vedoucího prodeje a ten mi slíbil že to popožene....

Editováno: , autor: czab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já objednával asi o týden později bílou FIII Combi Style, 81kW, Bolero. Zatím jsem bez informací, předpokládaný termín dodání je podle prodejce říjen, uvidíme jak se na tom ještě podepíše současná 14-ti denní dovolená ve Škodovce. Pokud Ti to vyjde tak jak píšeš, tak ještě jednou gratuluji, to potěší.

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek - pravidla fora to nedovolují!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávají prodejci nějak automaticky vědět termín výroby? Objednával jsem 20.5. (+-) a zatím ticho po pěšině.

1,2TSI 81kW, Style, Bolero, Dynamic, volatn racing a další blbinky.

 

Už mě to vyloženě drtí jak tu spousta lidí píše, že to měli za 2 měsíce hotový :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já obíhal autosalony tento týden, vybral jsem Combi 1.0 Active + blbosti a říkali tak 4 měsíce čekačka. Chtěl bych aby byla už r.v. 2016, tak jsme se dohodli, že jí objednáme v polovině listopadu. Překvapila mě ukecaná sleva 4% + 15tis. za protiúčet + pov.výbava a koberce. To jsme nedostali ani před 6 lety na druhou gen. a to už byla na trhu 3. sezónu :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na courani MPi staci, ale pokud bych chtel tedy neco na courani koupil bych neco jineho a levnejsiho. Vetsi investice do TSI se podle mne vrati pri pripadnem prodeji, takze se ta vyssi castka i trochu vrati. MPi je zabiti toho auta a uplna skoda to kupovat. Ja bych si prisetril a radsi nekde ubral na vybave. Motor je motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

30tis km s 1,0 MPI je nemyslitelných ..já najezdím 33-35 000 za rok a nedokážu si představit jezdit s takovýmhle motůrkem tolik km. Nevydrží to chudák ani do 100 000. Na takový nájezd minimálně TSI ale klidně už i naftu..

 

Ikdyž bych už ani já nešel do 1,4 TDI ale spíše 1,6 TDI rapid který už je cenově někde úplně jinde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LPG bych do auta nikdy nedal, je to do auta zásah a pod panelákem mám garáž, osobně na nájezd 30tkm bych koupil naftového Logana nemít finance a brát auto za hotové. HTP taky každý říkal, že nevydrží a už máme 112tkm a nikdo na něj nesáhl a jezdí za 5,5l. Na ty couráky po vesnicích a po Praze by to mělo stačit, zítra se půjdu svést a uvidím. Jestli to pojede podobně jako HTP, tak nám to bude stačit a nemusím se bát, že se turbo nebo něco p... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...