Přejít na obsah

Dodací lhůta


Zagoraz

Doporučené příspěvky

Jasně to chápu, já koupil skladovku  čisté style, taky by sem chtěl vyhřev sedaček a multi. volant proti základu který má toho už i tak dost.Vydíš teď tak vzpomínám že za posledních 10 let co kupuji už jen funglovky ( dost bylo ojetin) jsem si auto vlastně nikdy neposkládal, vždy sem bral skladovky, buď to bylo tím že sem nechtěl čekat a taky že sem dal staré protiůčtem, sice horší cena ale ten klid při prodeji a hlavně žádné řešení závad dotatečně s novým majitelem  a že sem si takových věcí zažil dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak.. kamarát ide kupovať 81kw DSG, hľadal skladovku a našiel vo výbave ambition s metalizou a príplatkovou výbavou. Veľmi zvláštne vyskladane auto,keď o pár eur drahšie by mal style plus bez metalízy, alebo aj s ňou, to je fuk.. proste objednat si na sklad dsg+ambition je veľmi zvláštne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednaná  29.10.2015 a mala by prísť v druhej polovičke februára. Takže  14 týždnov.

 

Škoda NOVA FABIA COMBI.1.2 TSI STYLE 81kW biela MOON, disky BEAM čierne, STYLE PLUS, Vyhrievané dýzy ostrekovačov čelného skla, dekoračné obloženie Basket Matt,                         asistent rozjazdu do kopca, Hlasové ovládanie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte,

 

objednane 22.12 Fabia III Style 1,2 66kW Style+ hneda Topaz a vraj 18 tyzdov + 2 tyzdne preprava na salon. Tak som kua zvedavy.

 

To ekr. Skladove zasoby su ale konfiguracie ktore ludia nechcu a tie ktore chcu tak na tie sa dlho caka.

Editováno: , autor: Scenic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scenic

Gratuluji k novému autu, to budeš čekat až skoro do dubna viď, já si bral auto které zrovna přijelo na prodejnu bylo to čisté style výbava, to auto v odkaz dole tam bylo v ten den kdy sem si vybral tu mojí béžovku tahle zelená se mi fakt nelíbila, jó a j dodnes tam ta zelená pořád je

http://skoda.autosalonkudrna.cz/auto/fabia-style-1-2-tsi-66kw-5-st-zelena-rallye-metaliza/358

mně šlo hlavně o tu akci kdy dávali slevu podmíněnou odkupem mého starého vozu, dnes už je zase jiná akce, máme tu fabku jako druhé auto v rodině hlavně se jezdí asxem, je to crosover fabka je na poskakování kolem komína, potřebovali sme auto hned vzala se vlastně nejvyšší výbava bez doplatkových věciaby se dalo jezdit hned, byli tam i nižší výbavy i motorizace ale style nám vyhovovalo.

Pěkné svátky přeji.

Koukám že ještě bereš oktávku  v dýzlu s DSG nebo se pletu ?

Editováno: , autor: ekr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

 

objednane 22.12 Fabia III Style 1,2 66kW Style+ hneda Topaz a vraj 18 tyzdov + 2 tyzdne preprava na salon. Tak som kua zvedavy.

 

 

Takze a mam to potvrdene: vyroba 9 tyzden (cca o 9 tyzdnov menej nez bolo povodne avizovane).

Editováno: , autor: Scenic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takže objednáno u Auto Jarov 12.2.16

 

Fabia III Combi Style 81kW, barva šedá quartz, kola 16" Beam

- paket Style Multimedia Plus

- tempomat

- corner funkce

- senzory vpředu i vzadu

- paket pro špatné cesty

- střešní nosič (stříbrná)

- vyhřívané trysky ostřikovačů

- Simply clever

- DAB

- hlasové ovládání

- Easy start

- dekorační prahové lišty, lapače nečistot :-) a zámek řazení Construct

 

Předběžný termín dodání: konec května 2016

 

To bude čekání... ale už mám přes 2 týdny za sebou... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zajímavý je, že jsem objednával fyzicky 12.2. (to jsem byl u dealera), ale teď jsem si na objednávce všiml, že je tam datum objednávky 5.2. Zajímavý... Možná, že tam tu objednávku měli už virtuálně v pořadníku a jen ji pozměnili na základě mojí konfigurace... Třeba způsob jak dodání zákazníkovi urychlit, kdo ví... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak to funguje. Mě to prodejce vysvětloval když jsem auto poptával. Oni mají objednaná auta ve výrobě a u auta u kterého jde změnit konfigurace tak to změní a auto dostanete dřív. Ale potom co jsme se začali bavit o slevě a když jsem se rozhodl, že jim staré auto nedám na protiúčet tak už o tom řeč nebyla :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že nějaký den podepíšete objednávku, nemusí nutně znamenat to, že obchodník ten den zanese do systému konfiguraci... Může tam nějaká běžet už třeba měsíc nebo dva a tudíž jí pak jen předělá a o to dřív auto je pak vyrobeno.. Obchodník si pak hned vloží další konfiguraci třeba na sklad a ta tam zase leží dokud někdo nepřijde že chce podobné auto..

Pokud nikdo nepřijde, obchodík má auto na sklad.

 

Jednoduché.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že nějaký den podepíšete objednávku, nemusí nutně znamenat to, že obchodník ten den zanese do systému konfiguraci... Může tam nějaká běžet už třeba měsíc nebo dva a tudíž jí pak jen předělá a o to dřív auto je pak vyrobeno.. Obchodník si pak hned vloží další konfiguraci třeba na sklad a ta tam zase leží dokud někdo nepřijde že chce podobné auto..

Pokud nikdo nepřijde, obchodík má auto na sklad.

 

Jednoduché.

To by sa musel veľmi presne trafiť.... nie jednoduché , ale nie nemožné.

Alebo by musel zákazníka "nahovoriť" na danú konfiguráciu.

Editováno: , autor: fabia10mpi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...