Přejít na obsah

Dodací lhůta


Zagoraz

Doporučené příspěvky

A co by tam mělo byt za novinky? Ví někdo? Mam objednanou konfiguraci z února, tak netuším, co by tam mělo byt nového? Doufám, ze mi nezmění motorizaci... To by si mohli nechat! :-)

Editováno: , autor: Jara-i
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsem někde, ze v MR2017 by měl byt adaptivní tempomat, tak by me zajímalo, jestli to opravdu bude a jestli je to tam možný doobjednat... To by me docela lákalo! :-)

Omlouvám se za OT...

Editováno: , autor: Jara-i
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec jsem rád, že se mi čekání protáhlo... ještě jsem dneska stihnul doobjednat adaptivní tempomat z nového ceníku! :-D

 

miras: termín výroby by měl vědět prodejce cca. měsíc dopředu.

Editováno: , autor: Jara-i
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Dnes jsem objednával F III 1.2 TSI 81 kW (manuál), hatchback, modrá race, tempomat, Jeans Blue interiér, Style PLUS paket, rádio Bolero, rain-light assist, takže jsem zvědavý, kdy dorazí. Predikce je 8 až 10 týdnů, ale ocenil bych, kdyby to bylo i dřív (ne snad, že bych na to spěchal z nějakých racionálních důvodů, ale ta netrpělivost ;o) ).

Jen chci zmínit, že dnes mě prodejce překvapil tím (a popravdě byl překvapený i on), že Škoda nasadila nový MR. U Fabie to znamená zdražení modelu o 1000,- Kč (předpokládám, že u combi to bude stejné) a například zdražení balíčku Mobilita plus s prodlouženou zárukou (původně 990,-, nyní 2000,-). Samozřejmě přibyl adaptivní tempomat (po tom jsem ale nijak netoužil), LED osvětlení zadní RZ a deštník ve schránce pod sedadlem řidiče. Navíc došlo k přejmenování některých druhů litých kol. Bylo patrné, že i prodejce s tím docela válčil, protože Škoda to nasadila dost nečekaně (v sobotu avízo, dnes nasazení nového MR do ceníku). Prý je to kvůli tomu, aby prodejci nemohli nějak masově předobjednávat.

Jinak se jedná o moje první nové auto, takže jsem úplně nevěděl "jak se která páčka mačká", ale nakonec se mi podařilo bez nějakého tlačení na pilu získat slevu 5,5% z ceníkové ceny vozidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...