Přejít na obsah

Nefunkční přední stěrače


supsak

Doporučené příspěvky

Zrdravim panove, mam takovy problem pri zapojeni voziku se mi samovolne spustily predni sterace. Nesly nijak zastavit takze jsem vytahl pojistku a vse bylo v klidu. Ale potom jsem zjistil ze sterace uz nejdou vubec. I po vymene pojistky za novou. Tudiz jsem zkusil maxidot porad nic motorky s rodici jednotkou zase nic, kontroloval jsem vsechny pojistky jak v male tak velke skrini. Fialovy drat od torpeda je v poradku. Prosim o rady dekuji

Editováno: , autor: Marra1826
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
Zdravím, mám problém,
přestaly mi fungovat přední stěrače, jinak všechno ostatní funguje, zadní stěrač funguje, ostřikování oken zadního ale i předního skla funguje, přepínání funkcí na počítači funguje. Všechno kromě předních stěračů. Stalo se to až po výměně autobaterie, kterou jsem musel dobít z důvodu samospínaní ventilátorů. 
Kdybyste někdo věděl, co s tím. Budu rád za každý nápad.
Díky.
Editováno: , autor: FrosT.
Upřesnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, 
Mám podobný problém u o2 předface. nejdou přední stěrače, ostřikovač jde, na diagnostice dvě chyby 02071 a pak komunikace s motorem stěračů. nicméně fialový LIN je průchozí do komfortky,   12V do motoru přichází, HID xenon na autě dodělán není

 

lze ověřit funkci motoru stěračů? nebo budu slepě měnit? nejdřív motor a pak komfortní jednotku? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím mam podobný prblém mam octavi 2 R.V.2011 scout a zničeho nic mi uplně přestaly fungovat přední stěrače a ostřikovače světel funguje jen ostřikovač čelního skla a zadní stěrač na autě nic neni doděláváné vše originál tak jak sjelo z továrny pojistky jsou OK nevíte prosím čeho se  chytit ? 

Editováno: , autor: petula113
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Na mě Octávce 2 ,nejde přední stěrač ,ostřikovače a zadní stěrač jdou. Nejdříve jsem na druhé Octávě skontroloval motorek, ten jde. Potom jsem skontroloval konektor stěračů napětí na napájení jde, takže datový vodič. Datový vodič je fialový a jde od stěračů po řídící jednotku kmfortu ,ta je pod volantem a je to zároveň releová skříňka. Vodič byl neprůchozí ,byl předřený a zaoxidovaný na hraně dna bateriové skříně. Vodič jsem opravil , ale stěrače stále nešly. V mém případě to odnesla i řídící jednotka komfortu. Tu jsem sehnal na Bazošu za 1500,-. Po výměně vše OK, bez kódování. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...